Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eltűntek a serkentőim a Candy...

Eltűntek a serkentőim a Candy crush saga jatékban?

Figyelt kérdés
Minden összegyűjtött serkentő eltűnt, pedig nem kevés volt, édesség naptár sincs már. Újraindítottam a telefont de semmi. Mi lehet a baja? A 305. szintnél járok.

2017. máj. 25. 09:07
 1/5 anonim válasza:

Szia. Ha törlöd és újratelepíted a játékot számíthatsz ilyesmire. A serkentőket a telefonon tárolja. Törlöd ezeket is.

Ha nem tettél ilyet, akkor talán az adatállomány sérülhetett.

2017. máj. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem telepítettem újra a telefont. Mitől sérülhetett az adatállomány?
2017. máj. 27. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete tűntek el, külföldi fórumon nézelődtem, másnak is vagy ilyen problémája, de senki nem tud semmit.

Hiába írtak levelet nem kapták vissza, esetleg valami vigaszdíjat, sokan abba is hagyták.

Én is kiléptem, beléptem, újraraktam de semmi - pedig mielőtt eltűntek, még csak nem is frissítettem.

Esetleg nézd meg külföldi fórumokon, hátha tud már valaki valamit, nekem nincs időm ilyennel foglalkozni.

2017. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letöröltem, probléma megoldva. Köszönöm a segítséget!
2017. máj. 29. 01:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Frissítették a játékot... máshogy néz ki az egész. Lehet ez volt a baj, de akkor sem értem, miért kellett mindent törölniük.
2017. máj. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!