Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS...

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS milyen 5GB-os frissítés jött? Most már el megy gyengébb gépen?

Figyelt kérdés

Ezen a gépen el menne most már?

Proci: i3 4330

ram: 8GB

VGA: 750 TI


2017. máj. 25. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Terjedelmes listában írják a Steam áruházba hogy mit tartalmaz az update. Ezzel összehasonlítod a többi játékos új kommentjeit és értékelését.
2017. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem láttam olyat, hogy egy Early Access játék megjelenésekor alacsonyabb gépigénnyel rendelkezett volna, mint a béta alatt. Azt meg bármibe le merem fogadni, hogy akár a DayZ vagy a H1Z1 KOTK, a PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS sem fog soha megjelenni végleges verzióban. Kifejnek belőle annyi pénzt, amennyit csak lehet, aztán marad örökre béta.
2017. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Amíg élvezhető játékot adnak ki, ki a fenét érdekel hogy béta vagy nem?
2017. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak annyiban számít hogy fejlesztés alatt álló játékokról van szó ami tele van buggal, állandóan szétfagy vagy crashel, meg az optimalizálatlansága miatt egy réteg nem tud játszani vele, hiába meglenne a gépigénye. És ezért pénzt is adnak, mert most nagy a hype körülötte. A koncepció élvezhető, csak a játék játszhatatlan mert nem képes huzamos ideig stabilan futni. E mellett külön érdekes dolog azt olvasni nem egy kommentben hogy mennyi hacker és scripter rontja el a játélményt, és milyen toxikus a közösség.
2017. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nálam bőven élvezhetően fut medium beállításokkal 40 fps körül egy középkategóriás gépen. Nincs sem akadás, sem fagyás. Volt hogy 4-5 órát játszottam vele egyhuzamban és ugyanolyan jól futott. Most az új patch óta 1x volt, hogy miután kiléptem a meccsből nem töltött vissza a menübe hanem befagyott, de egyébként semmi más nem volt.


Az meg hogy a nagy hype miatt veszik azt meg eleve nem értem. Attól hogy most sok helyen beszélnek róla az nem jelenti hogy mindenkinek meg kell vásárolnia. Akinek tetszik és véletlenül talál rá a játékra steamen az úgyis megveszi akár hype-olt akár nem. Ugyan én is youtubereknél találkoztam a játékkal, de nem azért vettem meg a játékot mert hogy xy is ezzel játszik, hanem mert bejött maga a játékmenet.

2017. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!