Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet megoldani ezt a...

AliceGamer kérdése:

Hogyan lehet megoldani ezt a problémát a sims 3-ban?

Figyelt kérdés
A probléma az,hogy egyetemre kerültek a simjeim és rögtön kicsit átalakítottam a koleszt hogy számomra megfelelően nêzzen ki..ez szép és jó,de amikor végeztem és játszottam volna észre vettem hogy rákattintok egy karakterre azt tudom iranyítani,de ha masikra kattintok az is kijelölődik(ugye bal oldalt a simeknél latszik hogy melyik sim irányítható éppen) egyszerre ha a harmadika na az is,így 3 sim is kivan jelőlve amit iranyítani lehetne..ez még elviselhető lenne ha(!) tudnám ugyanúgy iranyítani,de nem megy..ugyanis ha rámegyek egy másik karakterre az a karakter képe,szükségletei vágyai,álmai marad akire legelőször kattontottam..hogy érthető legyen Van Alex..ugye ő fiú,űrhajós akar lenni,maxon van pl a kipihentsége..de én váltani akarok pl Elisára aki lány,orvos akar lenni,és nincs maxon a kipihentsége..de teljesen mindegy hisz hiába van kijelölve akkor is Alex képe,vágya,álama,szükséglete van ott...ez hogy lehet,és hogyan lehetne megoldani?elnézést hogy ilyen hosszú lett,remélem érthetően fogalmaztam,köszönöm előre is..

#probléma #Sims 3 #egyszerre kijelölt sim
2017. máj. 28. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, csak nem ilyen helyzetben, ahogy te írtad. Nekem bármilyen helyzetben előfordult régebben, de aztán észrevettem, hogy csak akkor ha éppen a testingcheats kóddal statikusra voltak állítva a szükségletek. Mondjuk esetleg még a Master Controller mód is okozhatja.
2017. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm:)
2017. máj. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!