Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R Tetoválás?

S. T. A. L. K. E. R Tetoválás?

Figyelt kérdés
Gondolkodom abban, hogy csináljak egy egy olyan tetoválást, amilyen a játékban ismert Sterloknak van, viszont nem tudom mi a jelentése. A játék neve, tudomásom szerint egy betűszó, de Sterlok tetoválásán az R betü után nincs pont. Ez miért van? Sehol nem találtam magyarázatot erre a tetoválásra. A Shadow of Chernobyl elején nem jól látszódik, ezért gondoltam biztos ott van az a pont, csak én vagyok ilyen vak, viszont a Clear Sky végén tisztán, és közelről látszódik, hogy nincs ott semmi. :( Előre is köszönöm a válaszokat, illetve a aki olvasta a könyvet, nézte a filmet, azok írhatnának privát üzit, van egy pár dolog, amit nem értek.

2017. máj. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy van-e pont az R-betű után, mert az is a mozaikszó része.


Scavengers

Trespassers

Adventurers

Loners

Killers

Explorers

Robbers


Én nem tetoválnám magamra hogy sztalker vagyok. Egybeolvasva egyrészt olyan embert jelent aki mások után kémkedik, követi és zaklatja. Másrészt a mozaikszóban benne van hogy a stalker az behatoló, rabló és gyilkos. Harmadrészt egy játék logóját magadra tetováltatni elég érdekes dolog.


Ha a könyv érdekel, valami más és kevésbé ártalmatlan szimbólum lehet ízlésesebb lenne.

2017. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg míg elmúlsz 12 éves.
2017. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lassan 7 éve ez megtörtént.. Köszönöm a hasznos választ..
2017. máj. 29. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Szoval 19 evesen meg ott tartasz hogy magadra varratnad egy jatek logojat, ugy hogy nem is vagy tisztaban a jelentesevel, pusztan menozesbol.

Az ilyenek miatt mind te kerdezo vannak sokszor lehulyezve meg a rendesen tetovaltak is...

2017. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!