Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újratelepítettem a lol-t,...

Újratelepítettem a lol-t, viszont az alábbi problémák jöttek elő, tudtok benne segíteni? (lent)

Figyelt kérdés

Újratelepítettem, mert nem tudtam bejelentkezni (piros szöveggel valami olyasmit írt, hogy ellenőrizzem le a szervereket, hogy jók e o.O). Aztán letöröltem és újratelepítettem. A telepítő elindult fel is telepítette. Aztán elindítottam a lol, viszont az meg nem indul el hanem kijött a logo és lefagyott. Gyors gép resi, elindult. Kliens, lol logo körülötte betöltési kör forgott, nem történt semmi. Rendszergazda elindítással semmi. Mondom ba**ok rá, elindítottam 10 perccel később. Elindult, lefrissített. Kijött vmi kép, hogy frissült a kliens ha ezt a képet látod olvasd el a gyakorit, persze semmit nem segített. Aztán kixeltem és újra bejött a kliens lol logo körülötte betöltési kör forog... Na most mit csináljak?

Bocs, hogy leírtam az egész történetet, szinte szóról szóra, de gondoltam segíthet, ha részletesen leírom.



2017. máj. 30. 19:06
 1/3 A kérdező kommentje:
hextech repair tool megoldotta
2017. máj. 30. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:

"piros szöveggel valami olyasmit írt, hogy ellenőrizzem le a szervereket, hogy jók e o.O"

Miért nem ellenőrizted akkor őket? Tuti nem nálad volt a baj...

2017. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem, de akkor azt írta minden rendben. De ugye ez a hiba előjött valamelyik héten újra és akkor senkinek sem volt jó és ki is írták. A lényeg a lényeg, hogy legelőször a fenti alkalmazás megoldotta, utána meg megoldotta a riot.
2017. jún. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!