Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon go-ban látják egymást...

Pokemon go-ban látják egymást a játékosok?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy két játékos látja egymást, de a nagynénémmel kimentünk játszani, és én nem láttam a karakterét! (A te még mindig ezzel a sz*rral játszol?- típusú kommentek kíméljenek).

2017. jún. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM! Nyilvánvaló, ha te sem látsz másokat, akkor ők sem látnak téged.


Talán egyszer ez megváltozik, például a PVP bevezetését követően, de van előnye és hátránya is.

2017. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem örülnék neki, mivel sok visszaélésre adhat lehetőséget. Vegyük például az olyanokat, akik rossz szemmel nézik, ha leversz egy GYM-et, s emiatt bosszú-hadjáratba indulnak. Ennek csak úgy lenne értelme, hogy az adott csapaton belül. pl. kék a kéket látja csak, piros a pirosat, stb. De ilyen jelenleg nem létezik.
2017. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!