Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Ti kit ajánlotok silveres...

LoL: Ti kit ajánlotok silveres környéken kitanulni midre?

Figyelt kérdés
Gondoltam néhány hősre, aki tetszik: Orianna, Syndra, Vladimir, Karthus, Taliyah, AuSol. Persze, én akarom eldönteni majd, de azért a véleményetekre kíváncsi vagyok :D

2017. jún. 4. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Akárkit. De tényleg. Ha egyvalakivel megtanulsz rendesen játszani simán felmész platig. Értelemszerűen olyat érdemes választani, akit nem csak egy lanen jó játszani.
2017. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most mi hiába írnánk le bármilyet champet, ha például az a champ neked nem esik kézre, nem tudsz úgy játszani vele. Próbálj ki minél többet és azok közül úgyis érezni fogod melyikkel tudsz jól játszani.
2017. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azok közül akiket írtál Taliyah az egyik kedvencem a játékban, de rankedre nem szoktam vinni mert sajna sok gyakorlással se tudok úgy Carryzni vele mint másokkal. AuSol nagyon nehéz, tőle hamar elment a kedvem, de kipróbálhatod, hátha több szerencséd lesz vele :D Karthus nincs meg. A többiekkel meg így néha játszogatok, nem rosszak de egyik se fogott meg annyira.


Ezeken kívül még ajánlom Veigart és Cassio-t, velük általában aratok, rankeden go-to champjeim :)

2017. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lehikee válasza:
En csak Jarvan IV midezek, ONEshot -olod az enemy mid lanert mikozben varazsellenalast is epitesz, lehetsz tankos is ha elrondot a laned, konnyu farmolni vele, meg ranged enemy midlaneresek ellen is. Van pajzsa, van feldobasa, es lvl 11en meg oneshotolod az enemy mid lanert. :D
2017. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szinte csak Ziggs -el megyek midre.De szeretem még Lux -ot is bár vele inkább supportolok.Számításba jöhet még nálam TF és Xerath.
2017. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én only ekkoval climboltam ki bronze 1bol gold 2ig. Hyper carry champ, nagyon jo low eloba:)
2017. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még, de Vlad és Karthus most elég erős,mind topon mind miden. Karthussal nagyon jól lehet segíteni a csapatot, Vlad szinte megölhetetlen (persze jó kezekben). Oriannat is a figyelmedbe ajánlom, bár neki sok nehéz matchupja van szerintem. Teamfight orientált, egy jó ulti meccset dönthet. De akihez kedved van,azt játszd:)
2017. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!