Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a helyzet a Batman Arkham...

Mi a helyzet a Batman Arkham Knighttal (PC)?

Figyelt kérdés

2 éve már hogy megjelent és akkor azért elég nagy port kavart a PC verzió, de tudtommal azóta adtak ki hozzá javításokat és a boltok polcaira is visszakerült

főleg a Batmobilos részekre vagyok kíváncsi mert emlékszem megjelenéksor azok vállalhatatlanul szaggattak

azért kérdezem mert most vittem végig a City-t és beruháznék rá de úgy nem akarom megvenni hogy 20 fpssel megy beállításoktól függetlenül

gépem: 2 magos proci 3.5 GHz, 8 GB RAM, GTX 750Ti 2 GB



2017. jún. 6. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló konfiggal nekem 45-30 fps között ingadozott. Inkább lockoltam 30-on, mert nagyon zavaróak voltak a droppok.

Barmobilos részek jóval gyengébben teljesítettek. A 30-at karcolta alulról nyugisabb szakaszokon.


Ez kb fél éve volt. Azóta nem tudom mi a helyzet vele.

2017. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem, köszi a választ

hát azt hiszem ősszel volt az utolsó javítás, azóta a Warner letett róla

2017. jún. 6. 02:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Vége a támogatásának.


Ha 2 magos a processzorod 2 szállal, akkor felejtős, szaggatni fog. A minimum rendszerigényt sem éri el.

Ha pl. egy i3-asod van, akkor tudsz vele játszani, de néha be fog szaggatni, elkerülhetetlen. i5-ösökkel is hajlamos mai napig akadni.

2017. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Azért azt számításba kell venni, hogy a géped már 2 éve is masszívan alsó kategóriás volt és helyből gyengébb a minimum követelménynél, szóval akkor sem igazán fair elvárás, hogy normálisan menjen, ha amúgy jól optimalizált.
2017. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 i3asom van
2017. jún. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!