Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot milyen legyen a legénységem?

Wot milyen legyen a legénységem?

Figyelt kérdés
Ha van 6 legénységi tagom,de most kaptam egy női tagot amit be szeretnék tenni közéjük az baj ha nem egy nemű az összes?

2017. jún. 6. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Baj mert soha nem lesz rajtuk BiA. A női legénységnél ezt máshogy nevezik, és a férfiak BiA skilljével nem kompatibilis. Én már csak esztétikailag is jobbnak tartom, ha vagy mind nő, vagy mind férfi nem pedig vegyes.
2017. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Én úgy tudom az új verzióval eltörölték ezt a korlátozást, lehet már átmenet a férfi és a női legénység között ugyanúgy kompatibilis lesz az Acélnővérek meg a BiA.

2017. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik verzióval?
2017. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Most néztem, hogy 9.19-ben jött be, persze patch notes-ba ilyeneket nem írnak.
2017. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig a #2 -nek igaza van, a mostani frissités eltörölte ezt a korlátozást. Most már lehet a tank legénysége vegyes.
2017. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen közbe rájöttem, és meglepődve tapasztaltam a saját legénységemen.

Ennek ellenére szerintem még mindig nem esztétikus; a kérdésre válaszolva viszont: ezek után tökmindegy, hogy milyen neműek, a legénységi tagok.

2017. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,mèg abban segítsetek màr,hogy mit tegyek bele?Eddig van benne töltésgyorsító,és még mi a ptaktikus E100 am van,most vettem először 10es tankot.
2017. jún. 8. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Töltésgyorsító, venti meg stabilizátor a standard.
2017. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!