Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell fifa 17-be golt loni?

Hogy kell fifa 17-be golt loni?

Figyelt kérdés
Nem tudok sose a Daily tournamentbe nyerni, hiaba vedekezek jol sose sikerul golt lonom es ilyen odapattanos kamu golokkal vesztek, hogy a francba kell golt lolni es attorni az ilyen park the bust nyomorek agyhalottakat?

2017. jún. 6. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen formációban játszol? A legalkalmasabb a védelmek feltörésére a 4-3-3-as felállás, annak is a 4. verziója. Továbbá beállíthatod taktikának a "High Pressure"-t ami letámadást fog eredményezni, de vigyázz, hogy az ellenfél ne kontrázzon le belőle. A Daily Tournament elég nehéz, nem tudom, én mindig játszok 1-2 online season meccset ha leülök játszani melegítésként és csak utána Daily-zek, oda fel kell pörögni és koncentrálni. Továbbá figyelj a játékosaid Fitness-ére is, meccs közben ha kell cserélj vagy változtass taktikát/felállást, figyeld az ellenfeled, hogyan játszik, egy idő után kiismerhető lesz, próbálj meg váratlan labdákat adni, hosszú indításokat stb. Remélem valamennyire segítettem, bár elég sok mindenen múlik ez.
2017. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!