Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezeket a játékokat úgyis...

Hancock22 kérdése:

Ezeket a játékokat úgyis játszhatom, hogy az előző részeivel nem játszottam? (leírásban)

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy PS4-et és van olyan csomag amiben 3 játék van a konzolhoz, amiből az egyik az Uncharted 4.Utána néztem a játéknak és rengeteg pozitív véleményt láttam róla, illetve gameplay-en keresztül eszméletlennek tűnt, tehát elnyerte a tetszésemet. Viszont úgy érdemes játszani vele, ha az előző részeivel nem játszottam?

Van egy másik csomag amiben a Horizon Zero Dawn van csak, és vacilálok nagyon, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni, hiszen az a játék sem kispályás, akárhogy is nézzük.

Sosem voltam gamer, viszont nagyon régóta szeretnék játszani, így érdekelne ez. Illetve hamár játékokról van szó a Farcry,Fallout, Witcher és a Dark Soul-nak is érdemes az első részével kezdeni és úgy játszani velük, vagy csak minimálisan lényeges, menynire függnek össze?

Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld pacsi! :)



2017. jún. 7. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Unchartedről nem tudom.

Horizon Zero Dawn teljesen új játék, nincs előző része.

Farcry és Fallout játékokban minden rész külön sztori. Egyikhez sem szükséges az előző rész ismerete.

Dark Souls-ról nem tudok sokat, de ha jól tudom, akkor ott is változó sztori van részenként.


A Witchernél inkább a könyvek ismerete számít, mint a korábbi játékoké. Persze az sem nélkülözhetetlen, hiszen rengeteg leírás van a játékban, amik segítenek tisztázni, hogy ki kicsoda. Én mégis nagyon erősen ajánlom a könyveket, a teljes élmény érdekében.

2017. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Viszont PS4-re nincs a Witcher első két része, az én kis romokban lévő laptopom meg nem bírná el sajnos :D

De akkor a könyvekre mindenképpen szánok időt, egyébként is szeretek olvasni. Köszönöm szépen!:)

2017. jún. 7. 12:59
 3/5 LeonScottKennedy ***** válasza:

Mivel az Uncharted egy abszolút sztori központú játéksorozat, ezért érdemes kijátszani a 4 előtt a többit is. Persze nem feltétlenül muszáj, de nagyon sok az utalás, és sok a korábbi karakter is.

Far Cry és Falloutnál más a helyzet, azoknál nyugodtan nekiállhatsz bármelyik résznek. Dark Soulsnál szintén, ott nem is a sztori a lényeg, az nagyon a háttérben van. Witcher ugyanaz, mint Uncharted, csak itt még sokkal jobban ajánlott kijátszani a korábbi részeket, mivel egy open workd rpg-ről van szó, azaz rengeteg karakter, rengeteg játékelem, illetve rengeteg történelmi dolog, rengeteg élmény, amiről lemaradsz, hogyha nem játszod ki a korábbi részeket. Persze van leírás mindenről a 3-ban, de az mégsem az igazi, én azt javaslom, inkább éld át te magad a dolgokat, és utána sokkal nagyobb élmény lesz olvasni róluk a 3-ban.

2017. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen a Horizon Zero Dawn-t ajánlom, ezerszer tartalmasabb és változatosabb, mint az Uncharted 4.
2017. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Far Cry, Fallout, Dark Souls, ezeknél nem függenek össze egymással a részek, illetve ami kapcsolat van a Dark Souls 1 és 3 között, az elhanyagolható

Horizon-t leírták, egyenlőre egyke

Witcher és Unchartednál illetve a listán nem szerepel de God of War-nál viszont szerintem csak úgy van értelme ha sorba halad velük az ember illetve Witchernél a könyvek is ajánlottak

Unchartedből az összes rész van PS4re, Witcherből és GoW-ból csak a harmadik rész

2017. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!