Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a GTA IV játékkal?

Mi a baj a GTA IV játékkal?

Figyelt kérdés
Mindenki csak azt mondja,hogy szar és nem olyan jó vele játszani. Nekem tetszik. Miért utálják páran?

2017. jún. 8. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki azt mondja? Kik? Es ha neked tetszik, mit erdekel masok mit mondanak?


Amugy szerintem egy jo jatek lett, eleg sotet hangulatu, de illik hozza. Az optimalizalasan lehetett volna javitani, de igy is jatszhato kb. barmin (konzol/pc).

2017. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Unalmas. A küldetések 95%-a annyiból áll, hogy vezess oda, lődd le őket, vezess vissza. Checkpontok nincsenek, 10-20 perces küldetéseket kell újrajátszani az elejétől.

Kevés. A térkép kicsi és üres- a San Andreasból megismert több tucatnyi szabadidős tevékenységnek nyoma sincs. Karakterfejlesztés, gyúrás, triatlon, biciklik, repülőgépek, hol vagytok?

Megpróbálták realisztikusra venni a figurát, de ez egy óriási hiba egy olyan sorozatnál, ami a kezdetektől fogva a valóság kiforgatott szatírája volt.

A főszereplő egy földbuta, érzéketlen, unszimpatikus szláv tahó.

Az irányítás, verekedés, lövöldözés, fedezékrendszer borzasztó. Az autóvezetés pedig a legrosszabb, amit játékban valaha is láttam.

2017. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Jó játék, bár a szar optimalizálása rányomta a bélyegét a játékra.
2017. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Sokan azért fikázták, mert szar volt az optimizálás, deez is csak gépen, nekem boxon jól futott.

Másrészt igaz, hogy a térkép egy marék fos.

Minden más viszont király volt, szal én nem húznám le, király játék, a fizika kifejezetten bejött.

2017. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azért szerettem, mert a kedvencemre, a 3-ra emlékeztetett.

De tény, hogy sokkal kevesebb tartalom van benne, mint pl. a San Andreasban.

Nekem a szláv tahó karakterrel sem lett volna bajom, csak sajnos a sztori és a küldetések elég gyengék voltak.

(A sztoriból konkrétan semmire nem emlékszem)


Viszont a grafika, a fizika, az autóvezetés, és a lövöldözés része is jól sikerült szerintem, szóval összességében egy játszható játék volt.

2017. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mai világban mi van olyan, amit nem fikáznak?

Sokaknak az volt a bajuk a játékkal, hogy nem életszimulátor volt. Nem volt annyi szabadidős tevékenység, nem volt benne annyi ruhabolt, stb. Sokaknál már az volt a gond, hogy nem GTA-t akartak, hanem egy Second Lifet minimális GTA elemekkel.

2017. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nemohalacska ***** válasza:
Semmi sem egyik pillanatról a másikra növi ki magát.
2017. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

Ízlések és pofonok. A harmadik legjátszottsbb Gta a San Andreas és a Gta V után még mindig. Na most egy kicsit megvédem a játékot,jöhet hideg-meleg nekem. :)

A küldetések változatosak szerintem,legalább ilyen idegörlő missziók nincsenek(ez alól Derrick hajós küldetése a kivétel számomra).

A grafika oda-vissza veri a San Andreast(mondjuk azt nem nehéz,mert még a korábbi Gta-k nak is jobb szerintem). Vezetést is lehet élvezni legalább nincsenek olyan agresszív,vak sofőrök benne mint amilyenek Los Santosban vannak).

A taxizás lehetőségéért pedig hatalmas piros pont a Rockstaros srácoknak :) a haverokkal összejárás és csajozás élményéért külön is.(Igaz ez utóbbi már volt korábban is).

A karakterek jók benne. A ,,szláv tahó” pedig egy igen is kedvelhető főhős,bár lehetett volna egy kicsit közvetlenebb,vidámabb figura is. Dehát aki átélte a jugoszláv háború legsötétebb bugyrait attól mit várunk ?

A tájékozódás is könnyű hála a GPS-nek.

És ha már unod az alapjátékot ott van a Ballad of Gay Tony klubos,éjszakázós világa. Vagy a Lost and Damned motoros,hard rockos élménye.(ez utóbbi annyira nem fogott meg mondjuk).


Egy szóval a vice city mellett a Gta IV a másik kedvenc Gta-m,de igazából az a favorit,amivel épp játszok :)

2017. jún. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

#2: Szerintem a IV milliószor jobb mint a négeres b*ziság :D

Bár másik kedvenc GTA-m a San Andreas.

2017. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!