Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Menyi ideig jó és hogyan...

Menyi ideig jó és hogyan lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

regisztráltam a steamen mert hallotam hogy sokszor ingyenes egy két játék megugyis meg akartam venni a Gta 5-t

és most már benne van a könyvtáramba a Pd 2 és az outland és menyi időn belül kell vásárolnom hogy el ne vesszen a fiokom. és hogyanis kell rajta vásárolni. Posta kártyát el fogadnak? Bocsi a tudatlanságért és trollok off



2017. jún. 10. 12:10
 1/4 anonim válasza:
Nem kell vásárolnod, nem veszik el tőled. Mastercardal tudsz vásárolni legegyszerűbben.
2017. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fent voltam a steamen egy rövid ideig használtam, de csak egy 3000 forintos játékot vettem és töltöttem le. PS4-en játszom már, ott is vannak havonta ingyenes játékok, de nehogy azt várd, hogy majd egy gta-t vagy BF1-et vagy COD-ot fognak ingyenessé tenni. A drágább játékokra max akciókat szabnak ki (néha elég kedvezőeket, de nem a megjelenésük korai szakaszában) addigra meg már úgyis megveszi az ember teljes áron ami érdekli :) Ilyen 3-6ezer forintos játékokat néha sikerül kifogni ingyenesbe gondolom ez steamen sincs másképp. És bankkártyás fizetés a legegyszerűbb.
2017. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazábbol nem ezek a játékok miatt regisztráltam hanem becsületesen megszeretném vásárolni a játékokat mint Pl: overlord Gta5 Gta:Sa cs:go
2017. jún. 10. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd meg, ezáltal majd tudod használni a piacot, barátlistát, stb. Ha megvetted, akkor utána már senki se fogja elvenni tőled. Ha multiplayerben nem csalsz, akkor semmiféle gondod nem származhat 1 játékkal kapcsolatban sem.

Szintúgy bankkártyát javaslom, egyébként ott az összes opció, ha regeltél, beleteszed a kosárba és vásárlásra mész.

Egyébként nem tudom pontosan mikor, de lesz summer sale is; esetleg érdemes rá várni, ha nem annyira sürgetős az adott játék(ok) megvétele. Jelentős akciók szoktak lenni :)

2017. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!