Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bannolt RGH-s Xbox 360-ra...

Bannolt RGH-s Xbox 360-ra lehet feltenni ugyanúgy játékokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy bannolva van-e (valószínűleg nincs). Van egy-két progi + trükk RGH-s konzolra, hogy lehessen live-ozni, de ha nem óvatos az ember, akkor bannolják. Ha netán bannolnak, akkor azt hogy értsem, hogy több játékot nem lehet feltelepíteni? Lemezről + letöltve, vagy ez arra is értendő, hogy saját magam felrakok egy GOD formátumú játékot?


Az oltogatásokból nem kérek. Ez van, erre futotta, megvenni nem veszem meg a játékokat (már amúgy is felesleges így). Öcsémnek adtam a konzolt, bőven el van vele így is, csak nem akarom elb.szni tőle, mert néha (kb. havonta), ha nagyon unatkozok, akkor FIFA-zok egyet-kettőt. Ezért érdekelne.


Köszi előre is az értelmes és kioktatás mentes válaszokat! :)



2017. jún. 11. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Még ha bannolják is a konzolt, az csak a "live" részét érinti, az RGH-ra nincs kihatással. Legrosszabb esetben többé nem tudtok neten játszani, bár a System Link nyújthat némi vigaszt erre is ;) már ha a játék, amivel játszani akartok, támogatja.


A dashlaunch-ban be lehet kapcsolni a szerverek tiltását, ezt ajánlott is megtenni, illetve vannak játékok, amik igénylik a "live meglétét", ezt a "fakelive" opcióval tudod kiküszöbölni (pl GTA V).


A legfontosabb, hogy ne hagyd, hogy a gép frissítse a dashboardot, az elég komoly kalamajkát tud okozni. Egyébként nem lesz gond.


Létezik dual boot is, amikor a konzol eredeti és RGH állapotában külön-külön indítható, de természetesen akkor normál állapotban eredeti játékok kellenek majd, de akkor a live abszolút nincs veszélyben.

2017. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket mind tudtam és köszönöm, hogy megnyugtattál. Szóval ugyanúgy tehetek rá játékokat, ha netán bannolnak? Valahol azt írták, hogy a bann az azt jelenti, hogy tiltanak live-ról és nem lehet többé játékot telepíteni, ezért is aggódtam. De akkor ezekszerint az offline dolgokat nem befolyásolná? Akkor szerintem ki fogom próbálni. Köszi mégegyszer!:)
2017. jún. 15. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!