Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hungary Life-ban ellopták a...

Hungary Life-ban ellopták a kocsim?

Figyelt kérdés
Elment a netem és nem volt lezárva a kocsi mire visszaléptem már nem volt meg.A gps azt írja ,hogy valami épületbe van de az épületre nem birok rá keresni.Nem vontatták el biztos ,hogy valaki elvitte.Ilyenkor mi a teendő ?

2017. jún. 12. 05:55
 1/2 anonim válasza:
Szólj adminak és mond el neki az egész sztorit és biztos, hogy segít. Én már nem játszok ilyen fajta való elét szimulálos játékon, de régen sokat játszotam, mert azhitem, hogy csak ez a játék létezik, tehát inkább ajánlom a más játékokat is ami sokkal jobbak.
2017. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg SF felé a piros négyzetnél,lefoglalták, elvileg ott kellene, hogy legyen , 200.000Ft-ért. Egy próbát megér, remélem segítettem!
2017. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!