Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet Miskolcon jó minőség...

Hol lehet Miskolcon jó minőségű Fidget Spinnert kapni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a plázában, a Lady Sziszi-ben vettem, ott jó minőségű és sokféle van. Viszonylag "olcsó".
2017. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle kukacoskodás nélkül, tényleg kíváncsiság csak, de ennek mi az értelme? Oké pörög, és pár fizikai szabályt mutat be a gyakorlatban, ennyi... Vagy ennyivel jobb ha nem fizikaórán mutatják be?
2017. jún. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1. kommentelő! :)
2017. jún. 14. 10:33
 4/5 A kérdező kommentje:
2. igazából én sem tudom mi értelme de jó :D
2017. jún. 14. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Minimum 4.000 FT-ot szánj rá, ha minőségit akarsz, ami minimum 4 percig pörög megállás nélkül. Minél olcsóbb, annál silányabb benne a csapágy, potyognak kifele a nehezékek, 5 mp-ig pörög max, stb...


A kínaiban nem lehet egyáltalán jót venni, mert gagyik, és elvesztik a Fidget Spinner lényegét. Ám a kínain kívül akárhol vehetsz, de ne 500, 1000, 1500 FT-os Spinnereket, hanem 3000 FT-ba kerüljön legalább, akkor már igazi Fidget Spinnered lesz, ami sokáig kibírja, viszonylag csendes, meg jól ki van egyensúlyozva, nagy erőfeszítés kell a nehezékek kivételéhez...

2017. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!