Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek rajta van a gépén a...

Akinek rajta van a gépén a GTA V, annak nincs is szinte semmi más?

Figyelt kérdés
Nekem egész jó gépem van, de csomó mindent törölnöm kéne, ahhoz, hogy fusson a gépemen ez a játék.

2017. jún. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
GTA 5, Witcher 3, Rainbow Six Siege, Mass Effect Andromeda, Battlefield 1, Dragon Ball Xenoverse stb stb. Rengeteg játék van fent és még bőven van helyem. Attól, hogy neked kevés a tárhelyed másnak miért lenne szintén kevés?! Nem potato PC-m van, logikus, hogy nem egy 250 GB-os merevlemezt raktam bele.. vegyél külső HDD-t.
2017. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar miert ne lenne mas? Most mar nem luxus a nagy tarhely. Nekem meg igy is az 500-as hdd felig uress.
2017. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

Most megnéztem a játék mappáját és kicsivel kevesebb, mint 70 GB. Tény, hogy nem kicsi, de manapság ez már nem számít kirívóan nagynak.

A héten veszem meg a Tekken 7-et, az sem sokkal kisebb.

2017. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Terabyte-nyi játék van a gépemen, de volt már 4 is.
2017. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!