Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki irigy TirexiHDra cdak hogy...

Ki irigy TirexiHDra cdak hogy folyton hangoztatja, csak szerint irigy a másokra? Mért nem követi a mai trendeket? ( amit ő akarna képviselni az rég halott)

Figyelt kérdés
Valamilyen véletlen folytán megtaláltam egy podcast videót amit DevilStudioval csinált és abba is végig hisztizik mint egy kislány hogy ő senki sem nézi meg rá mindenki irrigy (szerintem ő másokra, hogy nem nézik) + csinál magyaroknak szóló videót amiben mint szent jézus állítja be magát , holott ott is irigykedik, hogy más többet keres rossz minőségű sorozat videókkal. (Azt tudom hogy 30 évesen is otthon él és csak az internet számlát fizeti a többit meg a szülei, azt menőzik a YouTubeon, gondolom az itcán meg mint egy megszeppent kis kutya)

#TirrexiHD
2017. jún. 13. 18:42
 1/2 Amarok Tonrar ***** válasza:
48%

Nem tudom ki az, de a leírtak alapján azok az emberek, akik dolgoznak is a pénzükért, ráadásul hasznos munkát végeznek.

Bár jobban belegondolva, inkább maradok a munkámnál.

2017. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Fogalmam sincs, ki ez a majom.
2017. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!