Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pokémon GO még népszerű?...

A Pokémon GO még népszerű? Miért tört le a népszerűsége a gyors felemelkedés után?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert összességében nincs célja a játéknak, ráadásul sokan csak azért játszottak vele, mert hirtelen hű de népszerű lett. Mostanra már csak a pokemon fanok nyomják.
2017. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is volt igazi felemelkedés. Hype volt meg médiakampány, de aki letöltötte és kipróbálta gyorsan konstatálta hogy egy kalap emberi végtermék az egész.
2017. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ez a POKEMON GO legyen elterjedve mint a NO GO ZONE-ák ...
2017. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden divatvacaknak ez a sorsa...
2017. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de engem tényleg érdekelne, hogy mi volt jó a játékban, és mit untak meg, amiket mondtatok bármire el lehetne mondani, engem konkrétn érdekelne elméletileg, hogy ez milyen játék volt
2017. jún. 14. 22:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész jó volt a koncepció, tényleg elég sokakat kimozdított a lakásból. Én is szerettem, mindig inkább a sétálást választottam busz vagy kocsi helyett közelebbi helyekhez, csak hogy útközben kereshessek új pokemonokat. És nem, nem mászkáltam az út közepén a mobilt bújva körülnézés nélkül csakhogy befogjak egy pokemont. Én igazából most is játszanék vele, de egy frissítéssel behozták, hogy rootolt telefonon nem indul a játék, merthogy azon könnyebb csalni a játékban. Egy játék miatt meg nem fogom kivenni a root-ot a telefonomról.
2017. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert semmi értelme. :D

Sok hülye mindig benyalja a hájpot, aztán agymosott droid módon el van egy ideig, aztán rájön, hogy szar az egész.

2017. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mi az hogy semmi értelme? Miért a saknak mi az aértelme? A terisznek? A bujócskának?
2017. jún. 15. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Sakknak és tetrisznek van értelme, kedves.

A sakk taktikáról szól, a tetrisz meg gyors gondolkodásról. ;)

A pokemon go meg semmiről.

2017. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert összességében nincs célja a játéknak"


Van célja. Ha kimozdulsz emiatt otthonról, már csak ezért is megérte letölteni. Emellett ott a cél, hogy elérd a 40-es szintet, stb.


Miért tört le a népszerűsége? Nos, tény, hogy nagyon felkapott dolog volt, így sokan letöltötték, de akik nem pokéfanok, megunták és törölték. Ennek több oka van: Akik játszottak már más pokémon játékkal, azok érthetően csalódtak. A GYM rendszer nem volt valami jó, ráadásul még bugos is volt (network error, stb), és a sok semmitérő pokémon egy idő után idegesítő tud lenni. (Pidgey, Rattata mindenhol, és ezt még tetőzték a tojásokból nyitott vacakok.) Egy ideg fejlesztések sem voltak, csak apróbb szövegjavítások. November körül viszont elkezdtek eventek lenni, februárban berakták a második generációt, most pedig az új GYM rendszert, és a legendás pokémonok is várhatóak. Jelenleg 2-3 hetente eventek vannak, és ez azért sokat dob a játékélményen. A játék egy kicsit elkezdett fejlődni, de sajnos mire elért ehhez a szinthez, sokan abbahagyták. Ennek ellenére szerintem még mindig népszerű, de persze mihez képest. Egy számítógépes MMORPG-hez képest sehol sincs.

2017. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!