Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: mennyi idő volt mire...

LoL: mennyi idő volt mire megtaláltátok a "main"-etek? Mennyi meccset szoktatok más hőssel játszani?

Figyelt kérdés
Tulajdonképp többször volt olyan, hogy egy-egy hőssel pár hétig többet játszottam, mint a többivel, de mostanában nem igazán tudom kit válasszak :D Arra lennék kíváncsi, nektek mennyire gyorsan sikerült, illetve csak velük játszotok, vagy gyakrabban váltotok hőst.

2017. jún. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerelem volt első látásra :).

Ha az idézők szurdokában jàtszom,akkor mindig két hős közül választok.De rengeteget aramozok,ott meg hát ami jön :)

2017. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Igaz már nem nagyon lolozok, de én mindig azt pickeltem amihez kedvem volt...(rankedre is, mert hiába pickelsz metát, ha csak azért játszasz h nyersz úgy se fog menni...)

Igaz, s3 óta volt időm mindennel megtanulni legalább alapszinten, így tényleg nem számított mit vittem :D

(btw, szerintem felesleges mainelni valakit, egy idő után úgyis megunod)

2017. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. miután elértem a 30-as szintet, akkor láttam egy streamert, aki teljes AD-re épített Lee Sinnel irtotta a Bronz szemetet topon. Én is úgy akartam játszani. Kipróbáltam a hőst, habár eleinte furcsa volt, imádtam. Ő volt az, akit egyszerűen nem tudtam megunni hónapok múlva sem, minden meccset élveztem vele. Éreztem, hogy mindig egyre jobb leszek, egyre jobban mennek a kombók, egyre kényelmesebb vagyok a champen. Meccseim kb. 60%-ában játszottam vele. Bronzból indultam, másfél szezon után Diamond ligában hagytam ott a játékot, miután ráuntam a Riot baromságaira.
2017. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először Swain volt akivel rengeteget rankedoztam, ez még S4 - S5 fele volt (S3-ban kezdtem, de akkor még nem sokat játszottam mert nem bírta a krumplim, amiről toltam).

Aztán Swain-re ráuntam, egy idelyig játszottam egy csomó mindent, majd S6-ban lett Cassiopeia és Gnar. Azóta is őket viszem ha rankedezek(mid/top vagy top/mid-et választok rankeden, amihez épp több kedvem van). Tényleg sokat számít, ha az ember nagyon rámegy egy-két hősre. Én amúgy inkább kevésbé játszott karikat ajánlok, kisebb eséllyel bannolják és nem ismerik őket annyira az emberek, kevésbé tudják felmérni, hogy mire képesek (ez Bronze-Silver környékén igaz főleg).

2017. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én úgy voltam, hogy ugye vannak a bizonyos champek, amikkel lehet játszani a lolban még az elején, amikor kis szintű vagy. Na, ott volt Jinx, tetszett is a karakter meg a játékstílus is vele, szóval amint kifarmoltam a 6,3k ip-met meg is vettem. Azóta 250k-m van rajta, bár már nem lolozok egy jó ideje.
2017. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%

Én sem játszom már, de körülbelül akkor találhattam rá Vayne-re, mikor ráfüggtem az ADC szerepre (silver három-négyben lehettem?). Azóta lett rajta 300 ezer pontom, de nem csak vele játszottam.

Az összes adc-t és supportot kivittem legalább négyes szintre, csak boton játszottam. Úgyhogy Vayne mellett viszonylag sokszor pickeltem más hőst is, ez leginkább a csapaton múlt.

2017. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.évadot tolom, ha jól számolom.

lvl30-után már volt fogalmam arról, hogy melyiket szertném, de 2-3 havonta váltottam "main", most kicsit ritkábban.

Én ezt úgy hívom, hogy tanulás. Ha megtanultam egy champet addig tolom, még megunom vagy túlnerfelik. Aztán megyek a következőre.

2017. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!