Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én érzem feleslegesnek a...

Csak én érzem feleslegesnek a Shadow of the Colossus remaket?

Figyelt kérdés

volt PS2, kiadták PS3 HD verzióban, elérhető PS Now-on

nem azért de aki ismeri ezt a játékot már biztos játszott vele, és a replay valueja a játéknak hát nincs mert ez az a játék amit igazán csak egyszer lehet kijátszani mikor még ki kell találnod a colossusok legyőzésének a stratégiáját (és én végigvittem kétszer és másodszorra harmadannyi idő alatt végeztem vele plusz már nem is volt szórakoztató mert az összes colossusról tudtam, hogy hol van és hogy kell legyőzni őket)

arról nem is beszélve hogy biztos teljes árú játékként fog megjelenni ami valljuk be ennél a címnél már nem működik 2017-ben, egy olyan játéknál amit 9-10 óra alatt végigviszel és ennyi, már a God of War III Remastered-nél is ez ment, pedig azt még újra is lehet játszani ha az ember össze akarja gyűjteni a relikviákat vagy nehezebb nehézségi szinten akarja játszani



2017. jún. 16. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg pénz van valamiben, addig csinálni fogják.


Ha valakinek ez kimaradt (fiatalabb generáció), akkor megveszi/megveheti.


Ha látványosan nem jön be pénz valamiből, akkor szokás abbahagyni. A Star Wars-nál is megmondták, addig lesznek filmek, mesék, termékek stb amíg profit van belőle és pont. Ilyen a nagyipari vállalat.

2017. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!