Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan játszhatnék a barátaimm...

Hogyan játszhatnék a barátaimmal Minecraftban, hamachival?

Figyelt kérdés
Megnéztem rengeteg videót, elindítom a START.bat-al a szervert,az online mode-ot átírtam false-ra, belépek a szeróra, megadom a hamachi ip címem a többieknek(akik ugye rajta vannak a hálozatomon), és mégse tudnak csatlakozni. Mindent úgy csinálok amit a videóban, lépésről lépésre, még se tudnak csatlakozni a szerveremre. Mi lehet a probléma?

2017. jún. 17. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hamachi?! ez már a 21. század...


Ingyenes szerver örökre: [link]


Amúgy meg ha annyira fontos a hamachi az is elég ha valaki csinál egy új játékot majd rányom a "megnyitás lanba" és ki ír egy portott na azt kimásoljátok és hozzá írjátok annak a hamachis iphez aki csinálta


-Pl Ipje:(ide írd azt amit ki írt a minecraft)

-Pl 234.13.245:27113

2017. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ui: ha a te megoldásoddal szeretnél továbbra is játszin akkor:

-futtasd rendszergazdaként.

-Mindenki kapcsolja ki a tűzfalat. (mind a 2-őt)

2017. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kosz, holnap ki is probaljuk, nem igaz mar hogy ilyen nehez egyutt jatszani egy jatekban.. :D
2017. jún. 17. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz nekem 10 szerverem is van rá +10 modos mc szerverek és music bot (ts discord)


Üdv: Ludvi (szerver tulajdonos)

2017. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!