Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends - hogyan...

League of Legends - hogyan tovább kezdőként?

Figyelt kérdés

Szervusztok - Egy-két hete kezdtem el játszani a játékkal és nagyon tetszik. Eddig persze csak botok ellen gyakoroltam, most ott tartok, hogy általában ezeket a meneteket végigtolom elhalálozás nélkül és mindig én gyűjtöm a legtöbb killt, szóval felmerült bennem, hogy ideje továbblépni.


De hogyan az a kérdés. A fentiek ellenére nyilván abszolút noob vagyok, ha beugrok pvp meccsekbe szerintem ott megesznek. Vagy próbálkozzam meg vele, lesz ami lesz?


A másik kérdés, hogy mivel. Egyelőre Garennel és Ahrival szoktam játszani, ezek most már tűrhetően mennek, maradjak ezeknél egyelőre vagy tanuljak meg más hősöket is?


Meg úgy egyáltalán mindenféle tanácsot szívesen fogadok.


2017. jún. 19. 09:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!