Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség az xbox one és...

Mi a különbség az xbox one és xbox360 között?

Figyelt kérdés
Ki mit ajánlana?
2017. jún. 19. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Az xbox360 8 évvel régebbi és már nem jönnek ki új játékok rá.


Én egyébként PS4-et :)

2017. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

csak egy kompett konzolgeneráció tatám :)

A 360 az 2005-ben jelent meg, egész sokáig, több mint 8 évig jöttek ki rá játékok (pl.: GTA V - 2013, Watch Dogs - 2014) de ezek is már a határait feszegették a 2005-ös hardvernek. Vételárban persze van különbség, de az Xbox One árát inkább még toldd meg, és vegyél egy PS4 Pro gépet (elvileg "fél generációval" túl van az Xbox One-on és a sima PS4-en)

Xbox 360 az HD (720p) felbontást tud, Xbox One Full HD (1080p), a PS4 Pro tudja a 4K-t (persze ha a TV-d is, illetve a játszott játék is)

360-ra már nem jönnek ki új játékok.

Én 360-ról váltottam PS4 Pro-ra, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Vannak olyan játékok amiket még mindig tolok 360-on (TDU2, Midnight Club LA, stb), szóval az is még életképes, de ha hosszú távra gondolkozol, akkor ne vegyél "prev-gen" konzolt.

2017. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"elvileg "fél generációval" túl van az Xbox One-on és a sima PS4-en"

hát papíron igen, de a valóságban érdemben nem erősebb, a 4K-t is csak felskálázza, aminél meg tényleg 4K az olyan mint a Skyrim, tehát egy előző generációbeli játék

teljesítményben meg alig tud többet, nehogy valaki azt higgye hogy a sima PS4-en 27-28 fps-sel futó Uncharted 4-et a Pro 60-nal viszi, legjobb esetben tudja a fix 30-at

2017. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xbox one-t ajánlom, mert visszafelé kompatibilis rengetek 360 játékkal és valószínűleg xbox classic játékokkal is lesz. Sokkal kényelmesebb a kontrollere, fejlettebb konzol, jobb multi.
2017. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4. válaszolónak igaza van... fölösleges a ps4 pro... semmivel (szinte) nem jobb a sima ps4-nél! Ez a PS4 pro csak egy marketing fogás, hogy a hozzá nem értőket beetessék vele mint pl a 3. válaszoló!
2017. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi a 3. válaszolónak van igaza és a 2. at etették be :D
2017. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát meg érdemi különbséget a PS4 Pro tényleg csak a VR játékoknál tud felmutatni, amik mondjuk úgy szolidak grafika és játékmenet tekintetében, persze a virtuális valóság játékok nem tartanak még ott, hogy mondjuk egy Witcher-t végig lehessen játszani VR-ban

igaz a Resi 7 engem meglepett, és most a Skyrim VR verzióját is ígérgetik, szóval ki tudja, lehet rövidebb időn belül eljutunk odáig mint azt gondolnánk

2017. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!