Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban miert nem rakja be...

Sims 3-ban miert nem rakja be az egyedi tartalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Sok simet letoltottem a thesims3.com oldalrol de a thrsimsresource.com-rol is.Az a problemam,h a ferfi simeknel egyaltalan nem rak be semmi egyedi tartalmat.A kb 5-6 letoltott ferfi simbol 1-et tett be egyedi tartalmakkal.A lanyoknal a tobb mint 20 simbol talan 3-at..ez nem lenyeges,de ferfi sim kene,es nem tudom miert nem rakja be a tartalmakat.

Amikor ramegyek,h download(TSR oldalon)ott vannak a kepek a simrol es van egy osszehasonlitas h CC nelkul es +CC de nekem a CC nelkulit tolti le..:/ Valaki tudja miert van ez?:(



#Sims #Sims 3 #tartalom #thesimsresource
2017. jún. 19. 11:47
 1/3 anonim válasza:
Hogyha be van X-elve a Costum Content (egyedi tartalom) a játékbeállításoknál, akkor elméletileg be kellene raknia. De ha ennek ellenére sem teszi be, akkor próbáld meg újra letölteni🙂
2017. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az annal a beallitasnal van,ahol kitudom valasztani a csaladot,h melyikkel jatszak?
2017. jún. 19. 17:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert ott nem talalok ilyet :/ Hol/milyen beallitasnal van ilyen opcio?
2017. jún. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!