Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokkal játsszak...

BrekiX kérdése:

Milyen játékokkal játsszak nyáron?

Figyelt kérdés

Meguntam szinte minden eddigi játékot,ezért most újat keresek. Ilyenekkel játszottam eddig:

Minecraft,Life is Strange,Until Dawn,Beyond Two Souls,GTA,CsGo,This War of Mine,Metin2,NW2Online,Town of Salem(ezzel most játszok,eddig nagyon jó,de kéne mellé még valami,hogy ne unjam meg),Sims 4,Euro Truck Simulator 2,Rocket League,Fifa. Leginkább többjátékos játékra vágyom,de lehet singleplayer is,ha nagyon jó. Szeretem a Telltale gameket,karakterfejlesztőseket,stb.,de ne lehessen hamar megunni,és a fenti játékokhoz hasonló legyen mert ezek eddig tetszettek. Lövöldözősökkel annyi nem szeretnék most játszani,de néhányat írhattok. A gépem annyira nem jó,mert már 3 éves és nem bír minden játékot,illetve lehetőleg olyasmit írjatok ami ingyenes vagy ha pénzbe kerül akkor nagyon jó játék. Előre is köszi a válaszokat!



2017. jún. 19. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még 3 nap és Summer Sale biztos találsz valami kedvedre valót
2017. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adventure capitalist
2017. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én inkább a lövöldözős és kalandos játékokat tudom:

-Saints Row sorozat, Left 4 Dead 1-2, Sniper Elite sorozat, Dead Island, Insurgency.

-Assassin's Creed sorozat, Skyrim, State of Decay,

Továbbiak, amik nem lövöldözős, de tetszenek:

Age of Empires sorozat, Youtubers Life, Don't starve multi (haverokkal), Terraria.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Jön majd a Steam sale nemsokára, ott rengetek jó játékot találsz akciósan.

-Van a Steamen belül ilyen kategóriákon belüli keresés, ott böngészhetsz kedvedre. Esetleg ha találsz valami játékot, akkor szívesen segítek, hogy megéri vagy sem, az adott játékot megvenni.

2017. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DiRT 4

Europe Universals 4

Crusader Kings 2

Mass Effect 1-2-3-Andromeda

Battlefield 4/1

Star Wars Empire at War

Civilizations 5-6

SimCity (2013)

Mad Game Tycoon

Game Dev Tycoon

Hearts of iron 4

RainbowSix Siege

Fallout 3-4

Witcher 3

Insurgency

Men of War Assault Squad 2

Oxygen Not Included

Dead Space 1-2-3

Tropico 1-2-3-4-5

Mafia 1-2

2017. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!