Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X-box vásárláshoz szeretném...

X-box vásárláshoz szeretném szakértők vagy legalább jártas személyek véleményét kikérni. Milyen konzolt érdemes venni és mi a külömbség egyes konzolok között?

Figyelt kérdés
Amit szánok rá az kb 40 ezer......ezért használtan már lehet jó konzolt kapni vagy ennyiért nem érdemes?

2017. jún. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ujabb generaciot lenne erdemes venni, de azt nem kapod meg 40 ezerert.
2017. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 19. 21:02
 3/7 A kérdező kommentje:
pl ez jónak minősül? csak kimondottan fifára hasznánám. 17-es elviszi?
2017. jún. 19. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
68-ért már tudsz venni használtan egy új generációs konzolt. Más nem éri meg...
2017. jún. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha fontos az ár és jó a régebbi gép akkor 360at vegyél S vagy E modelt 250+GBos hddvel. Azok nagy része mókolt vagyis másolt játékot is lejátszik. A Fifa17 még kijött rá, de már semmi nem fog és az sem néz ki olyan jól mint mai gépeken.


Az új gépekre viszont nincs warez, ott számolnod kell a 20 ezer forintos játékárakkal.

2017. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csanádi Mihály ***** válasza:
Ha fifa 17-hez kell akkor elég az xbox 360. Mondjuk arra már nem fog megjelenni a 18, sőt semmilyen játék ezért inkább xbox one-ban gondolkodnék. Nekem is az van és tökéletes.
2017. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Xbox 360 az jó,de érdemes új generációs konzolt venni. Nekem egy Xbox One S konzolom van és nagyon szuper. A legtöbb játéknál úgy érzem,hogy egy filmet nézek de én irányítom,hogy mi történjen. :D
2017. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!