Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen olcsóbb skin-ekkel...

Milyen olcsóbb skin-ekkel érdemes kereskedni?

Figyelt kérdés
A Summer Sale alkalmával esni fog a skinek ára és szeretnék venni párat, amit majd el tudok adni profittal később. Sajna 10 euró áll a rendelkezésemre, így nem tudom milyen 1-2 eurós skinek vannak, amiket megéri megvenni. Valaki, tapasztalat/ötlet? Válaszotok előre is köszi. :)

2017. jún. 20. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen alacsony árnál a várható nyereség is csak pár (tíz) cent, ráadásul az olcsó skinek ára jellemzően folyamatosan romlik.

Többet keresel azon ha eladod a summer sale alatt dobott kártyákat, ezek jó esetben 12-15 centért mennek el és 42 kártyát lehet szerezni akkor is ha nem költesz pénzt (+1 kártya minden 10 euró elköltésével, vagy kitűző craftolással). Ha a 42-t csak 10 centtel szorzod be az már 3-4 euró várható nyereség.


Igazán nagy pénzt csak nagy összegű befektetéssel lehet szerezni, több tízezer forinttal és türelemmel amíg kivárod hogy a piaci árak normalizálódjanak.

2017. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hadd magyarázzam el, hogy működik a kereskedelem! A ritka, különleges tárgyak drágábbak, mint a gyakori, közönségesek. Ha valamelyiket elkezdik nagy mennyiségben vásárolni, akkor drágább lesz, ha mindenki elkezdi eladogatni, akkor olcsóbb lesz az adott cucc. Következésképpen ha betárazol olyan olcsó termékekből, amiket bárki más is ugyanilyen könnyen beszerezhet, akkor soha a büdös életben nem fogsz meggazdagodni rajta, mert lesz több száz, vagy ezer másik eladó, aki ugyanannyiért, vagy olcsóbban adja ugyanazt a terméket. Abból a 10 euróból vegyél inkább valami jó játékot.
2017. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez alapján a videó alapján gondoltam..


https://www.youtube.com/watch?v=sLR_XyvG63E&t=125s

2017. jún. 20. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a videóban az inventory-t akkor 20-60 eurós skineket válogat be példaként is, néha 5-10 eurósokat is (már ha egyáltalán ezt a nyereséget akarja illusztrálni).

Ha összesen vesz mondjuk 100-150 euróért skineket és eladja mondjuk 170-200-ért akkor nyert vele, és ott is jellemzően a ritka drága skinek miatt.


Ez 10 eurós tételben nem fog működni, és a második leírta miért: olcsó tucattermékek vannak amiből több száz vagy ezer van meghirdetve. Ha nem viszik őket akkor az árakat sem lehet emelni.


A videóban az AK Red line-t említette, most megnézve a FT-minőséget az elmúlt fél évben 4,8-ról egészen 7 euróig felment, majd hirtelen május végén 2 eurót esett az ára, és most kapaszkodik vissza olyan 6,5 körülire. Ez 2 euró nyereség lenne fél év alatt, és a többi változatra ez még annyira sem jellemző (van amelyik 2 év alatt duplázta meg az árát 2,5-ról 5 euró körülre). Tehát ez teljesen instabil és irtó hosszú kivárási időszakot jelent, több hónap vagy év mire egy olcsó skin annyit emelkedik jobb esetben hogy 1-2-3 eurót kaszálj vele.

2017. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én ráérek :D
2017. jún. 20. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
USP Guardian, Galil AR Stone Cold, USP Toque, Five - Seven Capillary, AWP Phobos. Ezek viszonylag olcsóak és jól néznek ki. :) Persze még egy csomó ilyen van, keresgélj! :) (Általános szabály: minél drágább egy skin annál rondább! :D Nem mindegyiknél igaz, de szerintem a Dragon Lore egy hányadék a Medusa-val együtt!)
2017. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: (6-os)

Az olcsóbb skineket tradeld el, úgy hogy legyen rajta 5 - 10 cent nyereséged. Így akár késig is fel lehet menni. (Minél nagyobb egy tárgy értéke, annál többet tudsz keresni. Pl. van egy 10 eurós skined. Azt úgy tradeeld, hogy egy 50 cented legyen rajta. Kicsit sok idő, de járható! ;) )

2017. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az elmélet így működik. A gyakorlatban pedig nem egy olyan kérdést láttam már ezen az oldalon ami arról panaszkodik hogy az emberek nem hajlandóak még 1-2 centet sem beáldozni veszteségként és hiába cserélnél ha mindenki csak nyerni akar vele.
2017. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6-osnak igazat adok, tényleg sok ronda skin megy méregdrága áron. Egyébként számomra az egyetlen kivétel az AK Vulcan, szerintem valami eszméletlenül jól néz ki az FN változata és ahww *-* Csak ge*i drága xd
2017. jún. 22. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok:

A Vulcan nekem az álom AK skin! :) AWP-re meg az Asiimov meg a Phobos :)

2017. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!