Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MOBA játékok? ( a kérdés rövid)

MOBA játékok? ( a kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve lolozok, nagyon szeretem, csak néha megunom és ezért keresnék egy más hasonló játékot, a kritériumok:

- könnyű kezelhetőség, ne legyen túl komplikált megtanulni játszani

- alacsony gépigény

- folyamatosan fejlesszék, frissítsék a játékot

- 1 meccs ne tartson órákig, max 30-40 perc

Ennyi elvárásom lenne csak :D amiket eddig néztem: Paladins, Heroes of the storm, Smite. Van még hasonló?



2017. jún. 20. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Dota 2
2017. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

,,- könnyű kezelhetőség, ne legyen túl komplikált megtanulni játszani

- 1 meccs ne tartson órákig, max 30-40 perc "


Nem tudom ezek után miként tudtad a Dota 2-t írni, mikor azt a legnehezebb megtanulni jól játszani és átlagos, ha 1 óráig tart egy meccs.

Kérdező: Egyedül a HoTS felel meg a kritériumaidnak.

2017. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hots.

Azon legalább nem tudsz kiégni, mint a lolon...

2017. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a hots lenne a legjobb választás
2017. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A Dota 2 sokkal könnyeb a LoLnál, nem tudom miket beszélsz :D, ráadásul nekem iszonyatosan ritkán van 1 órás meccsem...
2017. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aha, Dota 2 sokkal könnyebb a LoLnál?

Dota2-ben alapból nem csak az enemy minionjait kell last hitelned, hanem a sajátjaidat is. Arra is figyelned kell, hogy a minionok ne menjenek túl gyorsan, hogy neked kedvezőbb helyen találkozanak a minionok, emiatt folyamatosan be kell menned eléjük, stb. Jungleresként stackelned kell a campeket. Stb. LoLban hol van ilyen?

2017. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát a 'Heroes of The Storm' talán az eddig kihozott legdurvább gépigénnyel rendelkező játék evör. xd

Viszont minden moba kb 40 perces, egy óráig egy meccs nem tart egy játékban mivel szabványra esportra csinálják a játékok nagy részét, ott viszont a fél órás határt próbálják a lehető legjobban betartani a profik tesztelése által.

Viszont kérdésedre a válasz, az háát úgy attól függ. alacsony gépigény kritérium az javítható, viszont ebben az esetben a hotsot javasolnám, mivel zseniális egy kreálmány lett. viszont még GTX 1050-emen is laggol valamiért mert valami hibája van amitől bevallom az ideg megesz.. xd Viszont alacsony gépigény a Heroes Of Newerth. Ez egy minden pontban pusztítható tereppel rendelkező játék. Az erdőben lévő fákat mindent lehet pusztítani, viszont a játék irányítása, mechanikája rengeteg pontban hasonlít minden moba elődjéhez a warcrafthoz szinte csak máshogy néz ki, nagyon funra lett tervezve egyáltalán nem lehet szinte komolyan venni, az ittemek egyszerűek.

Smite az viszont egy tps moba, nagy gépigénnyel szóval ha az elfut.. Paladins is eléggé nagy gép igény, viszont le kell szögezzem, hogy az már viszont FPS capture the point lövöldözős játék.

Moba: Massive Online Battle Arena. <- Általában felül nézetes 3D-s, viszont ettől az alap pilártól eltekinthetnek a gyártók, kreatívabbak szoktak is.

a patchelés meg szinte minden fejlesztő csoportal rendelkező valamire adó játékban van. kevés játékot hagynak abba, ez álltalában az indie játékokra jellemző like archeblade :D


Amit ajánlok: 1.Heroes of newerth/ 2. Heroes of The Storm/ 3.Paragon/ 4.Gigantic talán még bár én azt annyira nem tartom érdekesnek de hát ízlések pofonok, lehet neked bejön :)

2017. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a dota az viszont nagyon bonyolult, sokkal bonyolultabb mint a lol nem ajánlom. a legerősebb esport játék és szinte mindig van patch de masszív azért a gameplay.. xd és túl nagy az áttét két játék között, nem biztos hogy meg bírnád szokni avagy vissza szokni a lolra :)
2017. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!