Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends ranked...

Mrs.rogers kérdése:

League of Legends ranked soloQ, milyen adc-supp páros ajánlatos?

Figyelt kérdés

Barátommal megint rankedeznénk, én mint adc, ő mint supp. Most elég komolyan vennénk, szeretnénk egy olyan párost vinni, akik nem csak random pickelve vannak, hanem nem lenne rossz, ha vmilyen szinten megalapozott lenne a választásunk. Olyanokat akarunk vinni, akik úgymond kiegészítik egymást vagy ilyesmi.

A barátom alkalmazkodna az én pickemhez, a kedvenc adc-im MF, Cait, Jhin. Ha pont mindhármat bannolnák, nem vagyok rossz Xayah-val, Trist-tel és Jinx-szel sem.

Ezekhez a lövészekhez kiket ajánlotok suppnak? Én MF-Blitz, Cait-Lulu, esetleg Karma, Jhin-Bard-ra gondoltam.

Ha van vmi más meglátásotok, pls írjàtok meg :]



2017. jún. 22. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

thresh valami mozgékonyabb adc-vel (mint graves, caitlyn), esetleg az új rakan és xayah páros.

A többségében viszont teljesen ellenség függő, nem árt nézni mit hoz az ellenfél (a komplett csapat, mert ha mind az öt ellenfélnek van stun/snear/knock up stb képessége, ne egy csiga lassú Ashe-sel akarj hasítani).


Jhin felkapott a passzív képessége és a nagy hatótávolságú ultija miatt, így az nem rossz választás, de én jobb szeretem az olyan hőst ami át tud csúszni/ugrani kisebb falakon, nagyobb a túlélési esélye.


Blitz mint support csak akkor jó, ha nem valami atom tank supportja van az ellenfélnek, én blitz ellen szinte mindig leona-t pickelek, blitz behúzza az adc-t én meg szépen leverem low hp-ra az ellenfél adc-jét amíg blitz ott serénykedik a környéken.


Lulu az ulti miatt team fightoknál kifejezetten jó, egy ideje már a W is att speedet ad, ami hasznos, viszont könnyű kifogyni vele a manából és inkább ap build való neki, így ha a top és jungle nem tankosra épít eléggé megnehezedik a dolgotok mid/late gameben.

2017. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MF-Sona, Cait-Nami/Janna, Jhin-Morgana
2017. jún. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vayne és Tresh.

Legjobb. Legalább is nekem.

2017. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!