Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha GTA Online-ban Xbox360-ról...

Ha GTA Online-ban Xbox360-ról PC-re váltok, akkor elvesznek a statjaim, pénzem vagy RP-m?

Figyelt kérdés
Olvastam valami ilyesmit, és mivel sokat dolgoztam ezekkel, aggódok amiatt, hogy kárba megy a munkám.

2017. jún. 23. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja megmaradnak a statjaid :D
2017. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Március hetedikéig lehetett átvinni a statokat. Most már újra kell kezdeni mindent.
2017. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A statok annyira nem is számítanak, inkább a pénz, mivel azt gyűjtögettem, hogy megvegyek majd egy kocsit. Inkább költsem el most azt a pénzt, vagy az átmegy?
2017. jún. 24. 19:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy a pénz és RP is statnak számít (mert én a Skillekre gondoltam stat néven, azaz Flying, Driving stb.)?
2017. jún. 24. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vihetsz át már sajnos semmit előző genes gépekről. Se pénz, se szint se a dolgaid. Megszüntette a rockstar nem akarták már támogatni ezt a funkciót. Mindent elölről kell kezdened.
2017. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

Nem örülök, de akkor is szeretnék átmenni a PC-s játékra, mert a grafika is sokkal jobb, meg több a DLC. Viszont akkor sajnos szeretett kocsijaim is elvesznek.

A karakterem maga nem veszik el, ugye?

2017. jún. 25. 13:19
 7/8 anonim válasza:
Mindened elveszik, új pofát kell csinálni a karakterednek, minden.
2017. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek!
2017. jún. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!