Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4: Get together vagy Get...

Sims 4: Get together vagy Get to work?

Figyelt kérdés
Nektek melyik pack tetszik jobban? Melyiket érdemesebb megvenni? Mielőtt jönnétek a torrentekkel: nem, nem fogok...

2017. jún. 24. 17:20
 1/6 summergirl055 válasza:
En a Get to work-ot vennem meg a helyedben, de te tudod...
2017. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát igazából mindkettő csak egy ideig-óráig érdekes.


Nekem a nagyobb kiegészítők közül a City living a kedvencem, én azt venném a helyedben, ha még nincs meg.

Az általad említettek közül viszont a Get to work-öt venném meg, de szerintem nézegess gameplayeket. Számomra pl. a Get together semmilyen extra élményt nem nyújtott, de lehet, hogy neked tetszene.

2017. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neztem egy par gameplayt meg velemenyeket es haat a get together elegge "szabadabb" jatekelmenyt biztosit.
2017. jún. 27. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Get togetherben csak annyi Windenburg tetszett, de más nem. A Get to Work-ben sok a lehetőség.
2017. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mind a kettő nagyon jó de én előbb a get to workot venném meg a helyedben abba nagyon sok az újítás aztán majd később idővel a get togethert is.
2017. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzDiana03 válasza:
Get to work
2017. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!