Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion megállt a tudomány, mit...

Aion megállt a tudomány, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezt pontokba foglalom... Tudom bennem van a hiba vagy én vagyok ennyire tehetetlen, de segítség nélkül egyszerűen semmit se tudok kezdeni.

1.) 67-es szintű vagyok, és nem tudok szintet lépni mert majdnem minden questem 0.21%-ot ad. Mondták is nekem hogy ezen a szinteken lidércnyomás, de ez ahhoz képest tényleg brutális. Nem tudom megcsinálni a Rift of Obliviont mert nagyon kevés rá nekem az idő, nem tom hogy milyen szörnyek ellen milyen elemet használjak, vagy hogy a boss-t nem tudom megölni mert mindig megöl, nem tudom mikor melyik elemet használjam ellene.

2.) Mennék instába, de amint meglátnak azt mondják hogy no sorry. Általában a set-em miatt mondják, igaz tényleg béna mert az van rajtam amit quest-ből kaptam, de egyszerűen nem tudom hogyan szerezzek jobb ruhát, mondják hogy instából, de senkit se látok insta környékén, nem tudok sehol se farmolni, nem tudom egyszerűen honnan szerezzek jobb felszerelést. Ancient Coinsom bűn kevés, de azt se tudom honnan szerezzek 1100 vmennyi van belőle, de annyira nem elég hogy egy ruha darabot megvehessek amit érdemes is.

3.) Nem igazán merek kimenni esterra fővárosának környékéből mert jönnek az asmok és kinyírnak... Pedig csak egy support bard vagyok, aki igaz magic boostra próbál építeni, de a kövezéshez se értek, meg úgy nagyjából semmihez... Valaki segítene nekem elmagyarázni ezeket?



2017. jún. 25. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, van 4 darab napi quest Esterra Főterén, az mindennap csapatban 100 milla XP-t ad.


Mindennap menjél LUNA solo instára abban ha vesztel is, a végén a kék színű golyók XP-t adnak azokat kell összetörni. Az is elég jó XP. (nagyon sok XP)


Heti egyszer mehetsz a 2. LUNA instára. az is ++++ XP.


LUNA instára a kép jobb alsó sarkában lévő lila hold ikonra kattintva léphetsz be.


ADMA ruins + elemental LAB instákhoz van piros színű quest esterra főterén 90 milla XP minden sikeres runnal, és mindig felveheted újra a questet. Admába menjél 67 es szinttől, elemental labba olyan 68-69 szinttől.

Itt minden alkalommal lila fegyvert vagy lila ruha részét kapod meg, 1 nap többször is mehetsz, ingyen van.


Menjél Siege-re hétfőtől péntekig, 21:00-tól 22:00-ig reshanta/ Kaldor reshantán van 10db 80 milla XP-t adó quest (magos NPC) ezeket minden siegen felveheted ujra meg ujra, a reshantai siegével vagy 500-600 milla XP jár 1 este alatt.


Kaldorban csak 3 quest 80 milla XP.


Rift of Oblivionban nem kell foglalkozni az idővel, neked XP runt kell menned mert 67-es vagy. Van 3 nagyon kövér , ilyen gömbölyű alakú Commander boss, azok adják az XP-t, utána pedig lépj ki.


Ha a boss és a mobok lila színű buffal rendelkeznek akkor neked az első skilledet kell használni (fire transform)

Ha kék színű buffja van akkor a 3. skilledet transformáld ez a Kőember forma.


Ha ilyen spirál alakú zöldes buff van a bosson akkor meg a 2. skilledet a transformáld amikor ilyen chanter vagy.


Keresd a 3 nagy bosst és azok adnak sok XP-t amikor megölted mindhármat akkor lépj ki és holnap mehetsz megint.


Ancient coint a reshanta (magos) questek adnak nagyon sokat rengeteget. Azon a ahelyen van az NPC ahol a siege questeket felveszed.


Egyenlőre ennyi ugrik be, de ettől még sokkal többet is lehet csinálni, ha elég időd van rá..... ez csak egy kis töredéke.

2017. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!