Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 skill tree hogy...

Witcher 3 skill tree hogy működik?

Figyelt kérdés
Valamit elmagyarázott nekem, de nem értem mire van az, ohgy oldalra tudom húzni. Az csak a mutagéneknek kell vagy csak azok a skillek aktivak amik ott vannak? Mert most 3-mas szinten kb 6 dolgot fejlesztettem ki, de abból csak 2-t tudok kihőzni oldalra. Akkor a többi 4 nem is aktív?

2017. jún. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azok aktívak, amiket oldalra kihúzol. Ha pedig mutagént is raksz mellé, akkor az ad egy kis bónuszt.
2017. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor mi értelme annak a sok féle skillnek? Ha csak 2-t használhatok egyelőre. De később is csak 6 lesz használható.
2017. jún. 26. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A skill fában bármire rakhatsz, de egyszerre maximum 12 aktív lehet ezek közül, ezek kerülnek a jobb oldalra. A jobb oldalon van 4 különálló blokk, oda mennek a mutagének, amikhez ha azonos színű skilleket raksz, erősödnek.

Pl nekem van 2 db nagy vörös mutagénem, ami 10 vagy 12% + támadó erő, de az adott 3-3 blokkban van 3 db piros skillem is, így 40 + 40% (összesen +80%) támadóerőt kapok.


A sokféle skill-t elég jól lehet variálni, pl a kék (jelek) ágon az adott skillnek lehet másodlagos/alternatív hatása. Lásd ott van az axii, ha kipakolod lelassul és bekábul az ellenfél, de ha helyette a fejlettebb alternatív változatát rakod be, akkor az ellenség rövid időre a barátoddá válik és a többiekre támad rá (a hatás idejére).

Vannak ellenfelek, amik ha szintben nagyobbak nálad, csak egy része fog beválni, pl túl magas szintű ellenfélnél nem lesz kábulás, csak belassulás és az is rövidebb ideig, illetve nem lesz a barátod, így felesleges az ilyen ellenségek ellen az axii alternatív változata, ekkor érdemes visszacserélni pl.


Felesleges sok dolgot kifejleszteni, mert ha megnézed átlagban 3 vagy 5 pont, amit 1 képességbe bele tudsz rakni és úgy erősödik. Én pl a pirosból a könnyű csapás oszlopot húztam ki, az maga csak 20 pont, mert mindegyikre 5x lehet rakni.

2017. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha most kezdted, én saját tapasztalatom alapján a piros skill fából a könnyű támadás oszlopot ajánlom, mellé múlhatatlanság (2. sor jobb széle), semleges (barna) skillekből a fókusz-t és az ínyencet (nagyobb sebzés és egy kaja 20 percig aktív az 5-10 sec helyett, nem kell egy fél éléskamrát bezabálnod egy erősebb ellenfélnél meg 10 éven át meditálgatni élettöltés miatt).


Ha akarsz rakhatsz jeleket (én pl axii bábot meg kábulást szoktam felváltva használni egy erősebb quen pajzs jellel) vagy akár főzeteket.

2017. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. Pár napja kezdtem de a Witcher 1, 2 után nem értettem miért van ez így.

Köszönöm a segítséget.

2017. jún. 26. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig azt rakom be ami épp szükséges, pl ha tudom hogy drownerek ellen fogok harcolni akkor olyan skilled rakok be amikk erősítik az Igni-t mert arra érzékenyek, és a gyors ütést, ha valami lomha nagy ellen (pl gólem) ellen akkor a Quen, a Vitality és a nagy üres sebzéséhez passzoló skillek mennek


Szóval érdemes mindig igazítani az aktív skilleket a szituációkhoz, de ha egy váratlan harc van valami ellen amihez más skillek kellenek természetesen nem állok neki pakolgatni őket ide-oda :)

2017. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!