Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen PS3 játékkal/játékokkal...

Milyen PS3 játékkal/játékokkal játszott Zane a H2O 3. évadjában?

Figyelt kérdés
Mostanában megy a Disney Channelen, és Zaneék kávéházában szokott Zane egyedül vagy Nate-el PS3-azni, de nem tudom hogy milyen játékokkal. Valaki kérem válaszoljon, mert jó játéknak tűnik :D
2010. máj. 19. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnád megmondani az epizód nevét?
2010. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Asszem az eddig leadott részek közül a legújabb, vagy az azelőtti. A nevét nem tudom.
2010. máj. 22. 09:06
 3/6 A kérdező kommentje:
H3O 3. évad 8. rész Emberrablás címmel. Olyan 4 perc 34 másodperc körül Rikki bemegy az irodába és Zane egy motoros vagy inkább quados játékkal játszik (A TV-ben azt hittem, hogy valami RPG-ben fut). Ennek a játéknak mi a a neve, illetve amikkel még játszott máskor (én csak ezzel láttam játszani, a múltkor is)?
2010. máj. 22. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Motoros, quados?

Nem a Motorstorm véletlenül?

Megnézem a részt.

2010. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, mivel nem nagyon van más olyasmi.
2010. máj. 22. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Belepillantottam és eléggé erös a gyanúm, hogy az.

Meg ha jól tudom Zane is ilyen rallis típúsú karakter.

Bár annyira nem ismerem ezeket a rallis gameket, a Motorstorm is csak úgy ugrott be, hogy megvan nekem a játék, de alig játszok vele.

2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!