Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Prince of Persia Warrior...

A Prince of Persia Warrior Within-ben hogy kerül a herceghez Farah medálja?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:

eddig azt hittem hogy a Sands of Time-ban mikor Farah ott hagyja a medaljat az is a hercegnél marad mint a tőr mikor visszapörgeti az időt

Viszont most feltűnt hogy mikor megsiratja Farah-t odateszi a medált a holteste mellé, és a végén mikor legyőzi a vezírt és elmegy akkor Farah nyakában van a medál

Akkor hogy kerül a herceghez a Warrior Withinben?

2017. jún. 27. 23:34
 2/4 anonim ***** válasza:

ezen én is agyaltam már

egyébként én a mai napig azt sem értem hogy az első részben a Vezír már haldoklik, látszik hogy gyenge és vért köhög, azért akarja megszerezni a tőrt és vele a halhatatlanságot mert már nincs sok ideje hátra

ehhez képest a harmadik részben (amikor már új idősík van a hercegnek hála vagyis nem ölte meg) nem úgy néz ki mintha haldokolna pedig az az első rész után 7 évvel van már

2017. jún. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

arra még lehet valami pillangóhatás effektus a magyarázat, hogy a vezír nem lett beteg

de a medált tényleg nem értem

pedig nem tom hányazor végigvittem a játékokat de csak most tűnt fel

2017. jún. 28. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali lehet kicsit későn válaszolok szerintem a Forgotten Sands-ban van rá a válasz mert az elvileg a Sands of Time és a Warrior Within közti 7 éve egyik történését dolgozza fel lehet hogy abban van a megoldás
2018. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!