Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell olyankor csinálni,...

Mit kell olyankor csinálni, ha valamit nagyon ki szeretnék próbálni, de úgy érzem, hogy az életkorom vagy valami más miatt már ciki?

Figyelt kérdés
Például imádok trambulinon ugrálni, de már 30 múltam (először 22, majd 25 évesen ugráltam amúgy), vagy ha mondjuk hintázni akarok a játszótéren, vagy ki akarom próbálni milyen egy ugrálóvár (az én gyerekkoromban még nem nagyon voltak), vagy valami új sportot akarok kipróbálni, amit általában kamaszkorban kezdenek el, vagy még korábban. Szóval olyan dolgokat, amiket nem lehet otthon egyedül a 4 fal között élvezni, ahol mondjuk senki nem látja, és nem érzi cikinek, hanem csak "nagyközönség" előtt van az embernek lehetősége kipróbálni. Ti mit szoktatok csinálni ilyen helyzetekben?

2017. jún. 28. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben

Legtöbbször csak azt mondják rám

hogy gyerekes vagyok

de már megszoktam

ez ilyen családi vonás

2017. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyereket és kísérd el, amikor ilyen dolgok vannak, együtt csinálod vele akkor már nem ciki. :)
2017. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!