Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ben a Riverwood-i...

Skyrim-ben a Riverwood-i (Fenyvespataki) kereskedőt megöltem :D. Szerintetek vissza fog spawn-olni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :D

2017. jún. 29. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fehérvágtában öltem meg és az egyik ottani lakos vette át a helyét :D
2017. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ne is reménykedjek? Nagyon fontos lenne nekem ez a kereskedő, mert úgy tudom, hogy nála lehet a legtöbb aranyért eladni a cuccaimat.
2017. jún. 30. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami kóddal szerintem vissza lehet spawnoltatni vagy ha megvan még a teste akkor fel lehet asszem éleszteni. De nem biztos, nézz utána :) ezt csak egy kis kedvcsinálónak írom: raktam be egy olyan modot, hogy saját birodalmad lehetett és ott az embereket akár le is fejeztethetted (lol ez a szó) + volt bent egy Deadpool npc mod, ő volt a társam és ugye ő halhatatlan.. gondoltam kipróbálom, hogy lefejeztetem. Úgy voltam vele nem tudják a fejét levágni mert ugye halhatatlan npc. De, levágta a fejét a hóhér :D éés pár másodperc múlva felkelt az a kretén xD + a semmiböl ott termett pucéran, maszkkal a fején egy másik deadpool.. na erre varrjál gombot :D imádom modolni ezt a játékot :3
2017. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EZEZ ***** válasza:
Hat ha meg ott van a hulla.akkor benyomod a 0-t előjön a konzol.rakattintassz a hullara es beirod h resurrect. Ha nincs.mar.ott a hulla.megprobalhatok lespawnolni, beirod hogy help lucan v - ekkor kiirja h lucan valerius (asszem ez a neve) és lesz mellette egy id , ezutan begepeled h player.placeatme [es az ID] . Aztan vagy mukodik vagy nem, csak akkor az uzleteben spawnold le hatha jo meg meg megrpobalhatos spawnolas utan h rakattintassz ea beirod h resetai, aztán csak jo lesz
2017. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!