Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Miért van mindne második...

Lol. Miért van mindne második meccsen Yasou? Elmodnaná valaki, hogy mi olyan jó abban a champben? Nekem is van yasoum, de semmi extra számomra.

Figyelt kérdés

Már televan mindenem azzal, hogy miden szinte csak ellene kell játszanom.

Persze az enemy yasou az 1v5-be pentázik, a milyenk meg van állandóan 2/18-ban.

Nem értem minek pickeli minden második bronzos idióta azt a szar champet.

Játszani egyik se tud vele.

Bele verném a .... az összes bronzos yasou mainbe.



2017. júl. 2. 19:53
 1/8 anonim válasza:
Yasuo nagyon elterjedt champ a játékban. Mivel alig van töltési ideje a skilljeinek, könnyen mozog, jó builddel sokat sebez. Sokan ellene vannak mert nagyon vadbarom egy champ. Aki jól tudja használni, az simán pentázik vele...én se szeretem. Ugyanúgy Katarinát se.. 16/L
2017. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem értek a focihoz...
2017. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg magyarul is írhatnál.
2017. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vigyél annie-t röhögve alázza, ennyi.


ALapjáraton könnyű vele játszani, mivel nincs manája se energiája, csak a gombokat kell püfölni.

2017. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy nem tom megverni lanen.

Hanem az, hogy hiába van 0/5-ben elvonul farmolni egy kicsit és ugyanolyan erős lesz, mintha feedbe lenne, de persze csak, ha az enemyben van, nálunk ha feedel earlyben csak rosszabb lesz. És ez a másik bajom. Mi mindig a noneskilled szar yasout kapjuk.

2017. júl. 2. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:

valaki nem jön velem játszani??

épp kis accot húzok

2017. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért van ennyi Yasuo, mivel látványosak a skilljei a sok 10 évesnek meg ez nagyon bejön. Mert milyen kúúúl az, hogy egy szamuráj fellök tornádóval majd ultival leveszi a fél életedet. A 0/18/0-as trú Yasuo mainek így gondolkodnak. Menjél draft módokat csak, ott neki van egyedül 100%os ban rátája a Riot adatai szerint (ezt maga a Riot nyilatkozta).
2017. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A másik Zed, meg még esetleg Katarina. Azért szeretik ennyien, mert NINJAAAAA AAAAAA!!!!!

(taxi 2-ben a rendőrfőnök ordítja ezt, mindig ez jut eszembe amikor bepickelik az egyik ilyen über faja assasin karit).

2017. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!