Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak engem zavar a 30 fps...

Csak engem zavar a 30 fps konzolokon?

Figyelt kérdés
Vannak olyan játékok amik a 30 fps-t célozzák meg és nem a 60-at. Lehet azért nem 60 fps, mert ha ezt megoldanák akkor a konzolok nem tudnák futtatni a játékot? Pl az NFS 2015 is 30-ra van limitálva, ha 60-at hoznák ki belőle megpusztulna az XONE, meg a PS4?
2017. júl. 4. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Én azt se tudom mi az az fps,csak azt hogy konzolon tökéletesen,és szépen fut minden játék,ne foglalkozzunk ezekkel,legalább olyan felesleges mint a full hd vs 4k,észre se veszem a különbséget,mókusvakítás az egédz.
2017. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. A Gran Turismo és a Forza megy 60-nal. Egyébként játék függő, hogy zavaró-e egyáltalán a 30. Általában nem. Az egyenetlen framerate annál inkább, tehát amikor belövik a játékot kb 30-ra, de vannak dropok.
2017. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig engem sem zavart, de annyira megszoktam sajnos PC-n a 60 FPS-t, hogy volt hogy unokatestvérem PS4-én látott 30 FPS-el rendelkező játék (ha jól emlékszem a Destiny) furának hatott, konkrétan meg kellett szoknom.


Összképben azt hiszem nem zavar, de meg kell szoknom minden alkalommal amikor látom. PC-n más a 30 FPS, mert ha nincs lelockolva, akkor lassulnak a bemeneti jelek is a nem nyers bemeneti jelek miatt (legalábbis a játékok nagyobb esetében). Mókusvakításnak nem mondanám, van különbség 60 és 30 között, de igazából mind a kettő játszható. Azért PC-n egy pörgős multiplayer játékban elég nagy hátrányban van az, akinek csak 30 FPS-e van, a többinek meg 60.

2017. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es, képkocka per másodpercet jelent.


Bár abban egyetértek vele h én is teszek ilyenre 100 lapáttal. Pont nem ez érdekel egy játékból. Hanem h legyen jó Single- része, kössön le, agyon egy jó élményt.


Látványban meg ne keljen Médium alá mennem és kész.


Tisztában vagyok vele h pl MSI Afterburner-el lehet ilyeneket nézni. Meg CPU hőmérséklet... Akinek az ilyen kell h ezeket nézegeti lelke rajta.


Nekem anno 1X se jutott az eszembe h Uncharted 4 közben h ezen agyaljak. A játék pont jobban érdekelt.


DE gondolom a konzol ára miatt van így belőve.

Ha 60-ra lőnek be akkor valszeg drágább lenne a hardware miatt úgy meg nem vennék.

2017. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért 30 Fps a max hogy ne ingadozzon mert az még zavaróbb lehet, azt meg nem bírná hogy mindenhol 50+fps legyen. Engem eléggé zavarni szokott mert Pc master race tagként már megszoktam a 60+ fps-t. >:) Konzolom nincs de mobilon mikor limitálják az fps-t az néha elég zavaró tud lenni. (Pl order and chaos 2 androidon) Számomra fontosabb az fps mint maga a grafika és a játék szépsége.
2017. júl. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!