Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régi játékot keresek...

Egy régi játékot keresek aminek nem akar eszembe jutni a neve,1 hete keresem!?!

Figyelt kérdés
Néhány dologra emlékszem már csak ☹ Felülnézetes, felfedezős (minden el volt takarva az egyik pályán felhőkkel egy másik teljes sötétség és csak akkor tűnt el ha odavittem a karakteremet), barakkot kellett építeni (abból lehetett fejleszteni ilyen mini embereket kardost meg nyilast) és volt még sámán sátor abból sámánokat. Azt hiszem valami varázsló/sámán nő a vezető és árnyakkal kell harcolni. Egyik pályán emlékszem, hogy kellett valamit csinálni ilyen állat alakú sziklákkal hogy kinyíljon talan a föld (de nem biztos hogy azért? ). Kb 2000-2005 közötti azt hiszem. Én már 8-10 éve játszottam vele, de annyira jó volt, hogy most valamiért feltört néhány emlék!?!

2017. júl. 4. 23:39
 1/3 SubriJózsi válasza:
Milyen platformon volt a játék ?
2018. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Age of Empires, Heroes of Might and Magic, Civilization, Starcraft, Warcraft
2018. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# A játékot PC-n játszottam.

2# Sajnos egyik sem, a "főhős" egy nő volt!

2018. júl. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!