Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas hogyan tovább?...

GTA San Andreas hogyan tovább? Muszály megcsinálni Zero küldetéseit?

Figyelt kérdés
San Fierroban megcsináltam a főküldetéseket (Woozie, triádok) de Zero-nál mikor a kis repülőt kell vezetni ott elakadtam nem tudtam megcsinálni felidegesített így őt kihagytam. Most már a sivatagban járok (Las Venturas)Torenonak megvettem azt az elhagyatott repülőteret de nem kapok új küldetést. Lehet azért mert Zeronak nem csináltam meg az összes küldit? Vagy valami bug lehet? (tört játékról van szó)
2017. júl. 12. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell azt is csinálni. Én annak idején joystick-et használtam hozzá, úgy könnyebb volt.
2017. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem bug! végig kell vinni az össze küldetést, nem lehet egy főküldetést sem kihagyni.
2017. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zero első küldetése kötelező (amikor a tetőn kell lelőni a támadó ellenséges repülőket) a többi opcionális, csak a 100 %-hoz szükséges. Ha már megvetted a sivatagi repteret, akkor valószínűleg a pilóta engedély megszerzése a feladatod (elvégezni a repülős iskolát).
2017. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na végül kínlódva de végig csináltam Zero küldetéseit. viszont továbbra sem ad főküldetést. de akkor megpróbálom amit utolsó írt a repülős iskolát.
2017. júl. 12. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
zero küldetéseket nem kötelező megcsinálni de jó ha megcsinálod mert + pénzt kapsz majd
2017. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek igen most meg kell tanulni repülőt vezetni :)
2017. júl. 12. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!