Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is strange telepítés...

Life is strange telepítés után kéri a lemezt, ha játszani akarok vele?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

hát tedd be a lemezt amit megvettél?

Steamnél nem fogja kérni.

2017. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh, hogy ez nekem hogy nem jutott eszembe, hogy telepítsem a játékot és nézzem meg...képzeld, csak meglett rendelve, de még nem jött meg -.-"

A steam pedig hogy kérne lemezt, mikor nem jár hozzá? Köszönöm egyértelmű kapitány, megy a piros kéz.

2017. júl. 12. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Daemon Tools?
2017. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te nem írtad le hogy még szállítás alatt van a játék még nem a válaszoló lesz a hülye, hogy azt gondolja már nálad van. Egyébként ha le volt írva az oldalon hogy lemez nincs, akkor értelemszerűen a steamre beaktiválod a kódot majd azon keresztül letöltöd, onnantól kezdve nem kell hozzá semmi csak steamen belül elindítod. De teljesen logikus hogy ha nincs lemez akkor nem kéri a játék...
2017. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A dobozban van egy kód?


Egyébként az idegesített fel, hogy örültem, hogy érkezett egy válasz, erre csak egyértelmű dolgokat közölt. Ha megtehetném, nyilván már telepítettem volna a játékot. Lepontozni valóban nem volt szép, de tényleg felidegesített. Ha ír még valamit, és jelzi hogy ő az, adok rá zöldet.

2017. júl. 13. 10:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy a lemez mellett kód is van, mivel fiókhoz aktiválni mindenképp kell, vagy már a lemezt sem teszik bele csak a kódot egy kis cetlin és netről letölthető a játék.
2017. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. júl. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!