Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kog' Maw ilyen játékstílussal...

Kog' Maw ilyen játékstílussal beruházzak rá?

Figyelt kérdés

~25lv. vagyok, eddig Heim és Tristana volt az abszolút kedvenc. Heimmel nem igazán lehetett az ellenfél után rohanni, vagy meghalt a tornyaimnál vagy elmenekült, ellenben Tristanaval könnyű volt menekülni- levadászni az ellenfelet, és late game- ban feedelve szörnyeteg volt.


Kog' Maw- ra most bukkantam rá, hatlmas történet, megtetszett de... kicsit aggaszt hogy 5 kézségben neki minden a sebzésen van... tehát, gondolom ő nem tud menekülni és Heimer- féle védelme sincs, sőt stunja sem o.O Ha megtanulnék vele játszani, mindig abból áll hogy egy másik hős mellett suportkodok? Önállóan életképtelen?



2017. júl. 13. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Synclear üzenetére válaszólva: Whimsyinbrandy :D (sajnálom, eléggé hivatalos nevem van, úgy hogy üzenetekre is itt adom a választ)
2017. júl. 13. 14:32
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Mivel ő is egy attack damage carry ezért önállóan nem képtelen de nem is support...

A metában nem erős mert le lett nerfelve régen...

Viszont funolni nagyon jó

2017. júl. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmm... mit ne mondjak, megvettem de teljesen el lett rontva. Én a régebbi kinézetét láttam, és az jobban tetszik +hatalmas a története de a szr a hangja. Ha ő egy primitív "bogár" (úgymond... :D) aki abban leli a dolgok feledezését hogy minden útjábakerülő dolgot megkostól... nem gonosz suttogásra számítottam. (és bár megszokható, ezt sem bírom hogy 4- ből 3 spellel folyamatosan céloznom, az ultimmal a legnehezebb)
2017. júl. 14. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta, hogy a metában nem olyan erős, pedig de. Pont most kezd visszajönni, legalábbis profi szinten.
2017. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor még visszaválthatod. Kis szinten meg annyira nem érdemes még a metat figyelned, mivel ott az számít, hogy az általad pickelt hőssel tudj játszani. Rúnákat vettél hozzá?
2017. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, még nem. De nem hiszem hogy visszaváltanám, lehet olyat? o.O Még adok neki esélyt, hiszen 3- 4 kört ha mentem vele :D
2017. júl. 14. 09:45
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Jólvan de nem profi szintről kérdeznek ilyet ezért írtam... xD
2017. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
... ~25lv. mért kell ragozni a szintet? :[
2017. júl. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!