Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van CSGO-ban egy késem,...

Van CSGO-ban egy késem, hogyan tudnám gyarapítani, profitálni azt?

Figyelt kérdés
Sziasztok , arról volna szó hogy van egy M9 Case Hardened FT-em és volna rá valami lehetöség hogy befektessem valamibe ami aztán több pént hozzon mint maga a skin , mondhatni mint egy vállalkozásba ?

2017. júl. 13. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
elcseréled kulcsokért, majd a kulcsokból veszel egy jobb kést, azt megint eladod kulcsokért, abból megint egy jobb késre cserélsz stb, csak fogni kell valakit aki hajlandó erre.
2017. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem kb 7-800 euros inventorim van kb 300 eut tettem bele 1 ev alatt en ugy csinaltam h vettem egy skint roulettre be tettem es nem voltam telhetettlen kb 1.5x profittal ki vettem pl ak neon forradalmat (ft) vettem 30 euroert be tettem es ki vettem egy mw-t vagy ha ugy volt fn-t es igy epitettem az inventorim lehet olcson inventorit csinalni de ingyen sokat ne akarj mert bukni fogod
2017. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!