Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA san andreasban átrepülök...

GTA san andreasban átrepülök a hídon (le van zárva mert küldetésből még nem unlockoltam az új várost) onnan hogy birok motort hazahozni hogy lementhessem?

Figyelt kérdés
mert motorral repülni nem tudok, a híd meg le van zárva (odafelé ripazhával átrepülök autoval)

2017. júl. 14. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben sehogy. De ha már csalsz, miért nem írod be a jármű kódját? És akkor melléd lespawnolja a játék.
2017. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
62%
Vagy miért nem nyomod ki odáig a küldiket?
2017. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Melyik motorra van szükséged? Ha csalsz akkor inkább használj trainert, sokkal egyszerűbb, billentyű kombinációkat kell csak lenyomnod és így akár bármilyen járművet le tudsz hívni de a jobb trainerekben van garage editor is így egyből tudod oda rakni a kívánt járművet + ott be is tudod állítani, hogy törhetetlen legyen stb. Keress rá ;)
2017. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyorsasági motort szeretnék, azt hiszem cf-600 a neve. Kódot nem találtam hozzá. (Netről letöltött nem eredeti gta) ha számít a trainernek ez.
2017. júl. 14. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Trainernek nem számít ;) a legjobb motor az az NRG 500n san fieroban van is egy, a kikötőben ahol van a nagy teherhajó. Neten keress rá h San Andreas car locations. Vannak járművek amik bizonyos helyeken megtalálhatóak. Egy Bullet van még San Fieroban, az autós iskolánál az utat követve át kell menni a sineken és ott jobbra valahol azon a területen van. Ez a 2 ami megmaradt :D de ezek szinte mindig ott vannak!
2017. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban tudnál segíteni hogy hogy hozzám át los santosba, ahol letudom menteni a játékot? Mert amikor átmegyek a hídon(repülve) ott nem tudok safehouset venni .
2017. júl. 14. 19:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Magyarán olyan helyeken van a motor ahová tilos lenne bemennem még, ahogy átmegyek 4 csillagom van de azt leszedtem cheattel. Csak nem tudom hazahozni a motrot.
2017. júl. 14. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
háááát max úgy hogy bele ugratsz valami hajóba vagy a fene se tudja... de miért nem csinálod a küldiket? :D
2017. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NRG 500 Los Santosba is van East Beach-en egy parkoló házban.
2017. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azóta megtalaltam, de köszi szépen mindenkinek
2017. júl. 15. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!