Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon Go-ban hogyan spawnoln...

Pokemon Go-ban hogyan spawnolnak a Pokemonok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan spawnolnak benne a Pokemonok. Mármint,hogy napi rendszerességgel spawnolnak benne? Pl. tegyük fel,hogy ma elkaptam a tó közelében egy Pikachut-t, akkor az elkövetkezendő napokban ugye fognak még spawnolni más Pokemonok is? Falun lakom,és ma játszottam először, sikerült 4 Pokemont-t elfognom. Remélem ettől függetlenül fognak még spawnolni,mert szinte az egész falut körbejártam ezért a 4-ért.

2017. júl. 15. 21:41
 1/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Nagyjából random időkben spawnolnak, és valami 20-30 percig van minden Pokémon ott, ahol, utána pedig eltűnnek maguktól is.
2017. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem fogtad meg a falu összes Pokémonját! :) Folyamatosan újratermelődnek, de járjuk körül alaposabban a témát!


Pokemonok 3 "helyen" szoktak szaporodni.

1. Fészekhez kötötten (nest). Ez mindig egy fix spawn pontot jelent, de hogy mi születik éppen a megszokott népesség mellett az kéthetente változik (fészekváltás / nest migration). Felénk pl. egy hete a csapból is Ledyba folyt, csütörtökön váltottunk és tele vagyunk Geodude-dal.

2. Élettérhez kötötten (biome). Ez egy nehezen felismerhető és körbehatárolható dolog. Ez is egy spawn pont, de a fészkekkel ellentétben nagyjából ugyanazok a fajok, típusok spawnolnak. Garancia persze semmire sincs, de ha elmégy egy nagyobb városba, valószínűleg azt fogod látni, hogy egy nagy pláza parkolójában más pokémonok vannak, mint egy parkban, egy tóparton vagy egy ipari negyedben (hacsak nem szívták meg, mint a torkosborz).

3. Teljesen véletlenszerűen. Attól, hogy valaminek nincs a közelben élettere vagy fészke, simán felbukkanhat. Fogtam én már Gastly-t fényes délben, Tentacruelt úgy, hogy egy csepp víz nem volt a környéken, Porygont egy haverom levesében.

Nyilván, ami ritkább, az ritkábban, kevesebbet spawnol.


A kérdés az az, hogy nálatok falun mi van. Stopoknál, Gymeknél szinte folyamatosan vannak pokémonok. Ahogy előttem is írták egy spawn 20-30 percig marad meg aztán eltűnik. Ezért érdemes rápillantani a telefonodra kb. fél óránként. A fészkek és az életterek is hasonlóan működnek, szóval érdemes rájönni, hogy ilyen van-e a környékeden és visszajárni.


Szívás akkor van, ha Iszapszentgilisztáson laksz és tényleg sehol nincs semmi és csak a random spawnokra tudsz hagyatkozni. A Sightings azokat a 'monokat jelzi ilyenkor, amelyek 200 méteren belül vannak, a karaktered viszont csak 50 métert lát, te meg rohangálhatsz, mint a mérgezett egér. A [link] -on találsz egy trackert, ami segít belőni, hogy hol bujkálhat a dög az alapján, hogy mikor látod a radaron és mikor nem.

2017. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen véletlenszerűen spawnolnak. Elkaptál egy Pikachut, az nem jelenti azt, hogy holnap is felbukkan. Lehet, hogy 1 hónapig nem fogsz látni pikachut. Amik napi rendszerességgel felbukkannak, azokból foghatsz többet is, pl: Pidgey, Rattata, Sentret, Hoothoot, Weedle... A többihez szerencse kell, mivel azok ritkábbak.


A városi parkokra viszont érdemes odafigyelni, mivel ezek "nestek" (fészkek) is lehetnek, azaz egyfajta (ritkább) pokémonból több is felbukkanhat. A nestek 2 hetente cserélődnek egy másik pokéra.

2017. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízparton általában vízi pokék bukkannak fel. De van egy radar is, ami a [link] -on érhető el.
2017. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maguk a spawn pointok fixek (illetve eddig kétszer változtak kicsit, amióta kijött a játék), és minden óra ugyanannyiadik percében születik ott egy pokémon, és 30 percig marad ott. Hogy milyen fajta pokémon, az már változó. Emiatt faluban, ahol nem túl sűrűn vannak a pokémonok, érdemes megjegyezni a spawn helyeket (lehetőleg időponttal együtt).
2017. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!