Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 zárt FPS?

Crysis 3 zárt FPS?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Az a gondom, semmivel sem tudom feloldani a V-Sync et és az FPS zárt. Próbáltam mindent, semmi sem működött. sys_MaxFps = 0, vagy sys_MaxFps = 9999, semmi reakció. NVidia Vezérlőpultban Függőleges szinkronizáció minden verzióját kipróbáltam úgy, hogy közben a játékban is minden verziónál kikapcsoltam, illetve bekapcsoltam a V-Sync et, közben a játékot is újraindítottam és a gépet is, 0 reakció. Ha bekapcsolom, 75FPS lock. Ha kikapcsolom, 60. i7 6700K m van GTX 1080 társaságában 16 GB RAM al. A múltkor bekapcsoltam, a kezdő menünél látom többezer FPS, nah mondom faja, V-Sync off. De most belépek, és le van zárva. Eléggé irritáló. Tudom hogy a monitor 75 nél többet nem jelenít meg, de tesztek miatt lett volna szükségem az oldott FPS lock ra és V-Sync re. Van valakinek valami ötlete?
2017. júl. 16. 11:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Meg is van, az NVCPL ben a túlhúzott Hz nem tetszett neki. Gyárilag 1080p@60Hz a max megjelenítés, én kivittem 75 re a gördülékenyebb látvány miatt, de látom ez nem fog menni... Szóval marad a 60Hz, de legalább így aktiválhatom a DSR t :)
2017. júl. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!