Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multipalyerben miért nincs...

Multipalyerben miért nincs lehetőség nehézséget választani?

Figyelt kérdés

Én általában ha eredeti játékot veszek azt azért is teszem, mert szeretnék játszani online is.


Sajnos csalódásként ér, hogy sokszor elvernek. Nem vagyok valami ügyes gamer, de pont azért vannak a nehézségi beállítások single részeknél, hogy a kezdők is élvezzék.


Megvettem a Battlefild 1-et, SW Battlefrontot vagy épp a Doom-ot, de ott a Gears of Wars is.


Nyilván aki rengeteget játszik, esetleg vagyont érő felszerelése van, annak nyilván jobban megy, de nem értem miért kell együtt játszania egy kezdőnek egy profival. Így se nekem se a profibb játékosnak nincs sikerélménye.


2017. júl. 18. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

És ezt hogy képzelted? A teljesítményed alapján besorol a gép egy ügyességi osztályba, és csak onnan kapsz ellenfeleket? Rossz ötlet. Hogy miért?

1. A legtöbb multi shooterrel így is nagyon kevesen játszanak PC-n (Overwatch, CS:GO kivételek), ez még jobban szétforgácsolná a mezőnyt, egy örökkévalóságig tartana meccset találni.

2. Az azonos, vagy gyengébb tudású ellenfelektől semmit sem lehet tanulni, az erősebbektől annál inkább. Honnan érdemes támadni, hol nem szabad sokáig ácsorogni, a killcam-en észrevenni, hogy volt képes a hátamba kerülni, stb.


Ennyi erővel azokat is külön kéne sorolni, akik jó egérrel és 144Hz-es monitorral küzdenek a Hama egeres és gagyi monitoros játékosok ellen.


"Így se nekem se a profibb játékosnak nincs sikerélménye."

Dehogynem! Azt hiszed, a profiknak csak az jelenti a sikerélményt, ha egy kemény ellenfelet sikerül kicselezni? Pontosan ennyire élvezik azt is, ha 25-ös killstreakeket csinálnak egy csapatnyi kisgyerek ellen.

Minden játékba rengeteg időt kell beletenni, ha jó akarsz bennük lenni. Nekem pl. minden CoD-ban 150-200 óra a pályák, fegyverek kiismerése, és onnan jöhet a fejlődés. Az Infinite Warfare-ben 0,6-os KD aránnyal kezdtem, és 500 óra alatt 1,5-össé küzdöttem fel magam. Ha már csalónak, hackernek titulálnak az ellenfeleid, akkor tudhatod, hogy jó úton jársz.

2017. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mert a Single-ben az AI ellen játszól ami beállítható mivel az gép, nem emberi ellenfél.


A multiban viszony emberek ellen játszol. Ott ilyen opció nincs és nem is lehetne.

De ha privát szervert bérelsz és oda hívsz spanokat akkor nem lesz ilyen gondod. H 9867- es szintű Haedshoot Pistike ismét fossá lőtt.


Vagy csak Single-ben játszol és kész.

2017. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!