Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3-ban miért kapcsolódik...

Diablo 3-ban miért kapcsolódik le a játék a szerverről?

Figyelt kérdés

Megvásároltam a játékot, játszottam is vele ~15 órát, mire eljutottam a Diablo fight-hoz. Az első fázist simán levertem, azután ugye elteportál minket Realm of Terror-ba, ahol az árnyékával kell megküzdeni. Itt is elvertem.

Az árnyék halála után visszateleportál High Heaven-be, viszont itt akárhányszor próbálkoztam a játék kidobott a szerverről, és kezdhettem az egész fight-ot előről, de soha semmi javulás. Ezzel kapcsolatban írtam a játék oldalán lévő, erre a célra kialakított fórumra, de nem érkezett válasz. (Mielött még hülyének néznétek, angolul írtam.) Valaki van valami ötlete, hogy mégis mit kéne csinálnom? Drága volt a játék ahoz, hogy ezt csak úgy elfelejtsem.



2017. júl. 18. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanott dob ki ezzel az errorral? Egészen odáig volt vele valami problémád? Multiplayer részét nézted már ott is csinál ilyesmit?

2 dolog lehet , vagy a neted nem tetszik valamiért a játéknak akkor a beállításokban kellene variálni rajta a másik meg , hogy a vga-at nem szereti, pl vannak egyes nvidia kártyák amik nem szeretnek bizonyos effekteket a játékban és e miatt lecrasheleti a játékot. Az ati-al elv nincs ilyen vagy legalábbis én nem tapasztaltam egyszer se.

2017. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!